.

baby toy 3d пъзел/bike sports skills training/Baby crawling мат / montessori/oyuncak/детски играчки за деца / overwatch/totoro

baby toy 3d пъзел/bike sports skills training/Baby crawling мат / montessori/oyuncak/детски играчки за деца / overwatch/totoro

21.12
BGN 15.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка

функција : Мека и еколошки ЕВА Имаат различни спортски вештини, обука на децата спортски свеста Постојат броеви и на англиски јазик загатки кои се обучуваат децата рано образование Имаат светот монета код, се посветам на пари да се знае Богата боја, се посветам на децата да ја подобрат бојата во Можност да се ослободи комбинација, спојување, да се бори мат, за децата да ползи игра Може да се spliced во различни обрасци, подобрување на децата е во рацете на способноста 1sets=13pcs, по компјутери големина : 3.75x3.75inches Ексклузивна понуда препорачливо е да се стави дете да перница, и двете се игра и да научат продавница исто така продава следниве загатки, која може да се спојуваат.

Всичко за продукта

Пол:
Унисекс
Материал:
ЕВА
Възрастова Група:
> 3 години, 8-11 години,> > на 8 години,>>> 6 години, 12-15 години, 13-24 месеца, 5-7 години от 0-12 месеца, възрастни, 2-4 години,< 3 години
Стил На Пъзел:
Персонални Пъзел
търговска марка:
yuanmbm
Стил:
Спорт