.

Soild Цвят Жените Половината От Ръкавите На Пуловер Вязаный Жилетка Мода Свободни Тънък Пуловер Batwing Жилетка На Горно Облекло Яке Палто S34

Soild Цвят Жените Половината От Ръкавите На Пуловер Вязаный Жилетка Мода Свободни Тънък Пуловер Batwing Жилетка На Горно Облекло Яке Палто S34

14.06
BGN 13.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка


Soild Боја Жени Половина Ракав Џемпер Плетени Cardigan Мода 2016 Година
Лабава Тенка Џемпер Batwing Јакна Outwear Јакна Грб S34 Име на Производ : Жените Јакна Долг Ракав Големина : Слободен Големина,Назад Length75cm,Пред Должина 85 см,Ракави 30cm,Brust : 80-130cm Боја : бела,црна,сива Пакување : 1* Жените cardigan
ГОЛЕМИНА ГРЕШКА И БОЈА ОТСТАПУВАЊЕ? Почитувани Клиенти : ви Благодариме за посетата на нашата продавница. Одговараат-фустан на големина и боја проблем, ние треба да се разјаснат Прво : како резултат на различните мерки,ве молиме прифатете 1-3cm грешки Второ : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако е на иста боја. Па,ве молиме овозможи reasonale боја разлика. Ви благодарам ,ви Посакувам пријатен шопинг во нашата продавница!
Шангај Chutong трговското Друштво ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина на Биста Спектар Рамо Половината Хип Ракав Должина Грб Должина CM CM CM CM CM CM една големина 80-130 37 / / 30 пред 85,back75

Всичко за продукта

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
Жена Жилетка С Дълъг Ръкав--S33
Тип На Затваряне:
Отвори Бод
Стил Ръкави:
Редовен
Тип Елемент:
Жилетки
Дебелина на:
Тънък
Техника:
Компютърна Задължителен
Яка:
V-Образно Деколте
Материал:
Полиестер, Памук
Украса:
Няма
Състав На Материала:
Полиестер, Памук
Дължина ръкав(см):
Половината от
Дължината На Дрехата:
Дълъг
Цвят:
Бял, Черен, Сив
Име на продукта:
Жена Жилетка С Дълъг Ръкав
За сезона:
Лято
Размер:
Свободен размер, дължина 60-67см, Sleeve30cm
Завързана жилетка:
жена жилетка
вязаное палто:
Crochet Жилетки
Пакет:
една жена с жилетка
Стил:
Модни модели