.

Безплатна доставка мъжка мода вязаный пуловер мъжете есен и зима мъжки пуловер високо качество на случайни тънък пуловер с кръгло деколте

Безплатна доставка мъжка мода вязаный пуловер мъжете есен и зима мъжки пуловер високо качество на случайни тънък пуловер с кръгло деколте

93.28
BGN 61.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка


Бесплатен Превозот во машка Мода Плетени Џемпер Мажите Есен И Зима машки Џемпер Висок Квалитет на Секојдневен Тенок О-Вратот Pullover
Почитувани клиент : ви Благодариме за вашата поддршка, но мораме да ве информираме; Кина ќе ја прослават на Кинеската Нова Година по 15 дена. Сите облека на работниците во нашата фабрика биле на одмор. Тие ќе започнат со работа и на 20 февруари; ние мора да престанат обработка на вашата цел. Ако сте спремни да чекаат, ве молиме да се прошири на времето за испорака на нарачката 20 дена. Доколку не сакате да чекате, ве молиме изберете да ја откаже нарачката. Ако одлучите да се откажете цел, изберете за да го откажете причина "не сакам да го купи", ќе биде многу благодарен за вашата толеранција и разбирање. Јас сум толку жал ми е, но јас не може да направи повеќе. со почит QU ЗАБЕЛЕШКА : Овој голем големината на поло кошула, мора да бидат направени од фабриката сам (околу 2 дена). Па неговата цена е релативно висока.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мъже
Дължина ръкав(см):
Пълен
Яка:
О-Образно Деколте
Дебелина на:
Стандарт
Стил:
Ежедневни обувки
Номер На Модела:
3602
Вълна:
Тънка Кожа
Украса:
Бутон
Затворен:
No
търговска марка:
DirWeimon
Стил Ръкави:
Редовен
Материал:
Полиестер, Вълна
Вид На Модела:
Твърд
Тип На Затваряне:
Светкавица
Тип Елемент:
Спортен дъждобран
Техника:
Компютърна Задължителен