.

[12 цвята ] висококачествени мъжки пуловер Нова мода кръгла яка, зимен мъжки пуловер марка пуловери случайни пуловер S-3XL

[12 цвята ] висококачествени мъжки пуловер Нова мода кръгла яка, зимен мъжки пуловер марка пуловери случайни пуловер S-3XL

32.13
BGN 31.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети,така што ќе имаат успешен шопинг искуство : 1 . Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика. 2 . Нормално ние ќе го организира вашата нарачка во рок од 3 дена по уплатата 3 . Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 4 или 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ако ви се исполнат никакви проблеми,ве молиме обидете се да контактирате со нас,ние сме мило да ви помогне да се справи било каков проблем
4 . затоа што секој човек мерење, ве молиме овозможи грешка од 1-2 CM

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
търговска марка:
Ляв ром
Стил:
Ежедневни обувки
Материал:
Памук, Вълна
Техника:
Вязаный на една кука
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Пълен
Тип Елемент:
Пуловер
Тип На Затваряне:
Няма
Дебелина на:
Дебел
Вид На Модела:
Твърд
Вълна:
Стандартна Вълна
Затворен:
No
Номер На Модела:
зимен пуловер
Стил Ръкави:
Редовен
Украса:
Покривка
Пол:
Мъже