.

Нов дизайн на мода Златист цвят рожден ден на бижута пръстени кръгли австрийски кристали пръстени за жени, мода годежни пръстени SRI150048

Нов дизайн на мода Златист цвят рожден ден на бижута пръстени кръгли австрийски кристали пръстени за жени, мода годежни пръстени SRI150048

4.96
BGN 3.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


Име : Нов Дизајн Мода Злато Позлатен Роденден Накит Круг Прстени Австриската Кристали Прстени За Жените Моден Ангажман Прстени SRI150048 Материјал : Алуминиумски + Злато Позлатен Големина : ве молиме видете ја Оваа слика накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа,ако ви треба кутија,можете да кликнете тука за да го купат

Всичко за продукта

Размер На Пръстен:
9
Пол:
Жени
Материал:
Crystal
Тип На Метали:
Позлатените Покритие
Случай:
Парти
Стил:
Модерен
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
SRI150048
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Тип Инсталация:
Натяжное Планина
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Пръстени
търговска марка:
Лонгвей
Предмет на:
Пръстени
Метални:
Екологично Чист Цинк Сплав
Доставка:
Безплатна доставка
Форма:
Кръгли Пръстени
позлатени:
Позлатени Пръстени
Материал:
австрийски кристал
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Жени
Стил:
Мода, Лукс
Случай:
Сватба, Годеж, Парти
Тегло:
6g