.

Нови Турски Бижута Винтажное Пръстен Выдалбливают Цвете Цвят На Антично Злато Пристигане Регулируеми Два Пръста Пръстени За Жени, Подарък За Парти

Нови Турски Бижута Винтажное Пръстен Выдалбливают Цвете Цвят На Антично Злато Пристигане Регулируеми Два Пръста Пръстени За Жени, Подарък За Парти

7.98
BGN 5.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


ПРОИЗВОД НАСТАВА
2016 година Мода Гроздобер Прстен Накит Партија Ретро ААА Смола 18 Злато Исклучителна Елеганција Помине Алатки, Прстени За Жена
Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Бохемија Прстени Главниот Камен : ААА Смола Врвот Одделение Микро Намали Јасно Кубни Циркони Друг Камен : ААА Кристал Позлата : Роза Злато Сребро 18 K Злато Позлатен Meterial : Цинк Легура Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бело Злато позлатен. Број На Модел : J0724
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
CUSTOMER REVIEWS
ПРОИЗВОД МЕРЕЊЕ
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html Ali Express Стандард Превозот 15-35 дена Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ

Всичко за продукта

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Инсталация:
Настройка На Безеля
Широчина На Повърхността:
5мм
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Стил:
Бохеми
Материал:
Пластмаса
Случай:
Парти
търговска марка:
Кинель
is_customized:
Yes
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
J0724
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Функция:
Красиви
Широчина На Повърхността:
67мм
Съвместимост:
NO
Функция:
Носете Красиво
Място на произход на стоките:
Китай Zhejiang
Размер на кабошона:
2,9 см
Обект за подарък:
Любовник, любовници, приятели, приятелство
Методи На Продажба:
Най-евтиният нов стил на високо качество, бърза доставка
is_customized:
Yes
Размер на кабошона:
2,9 см