.

Двойна линия Черен и червен плосък лентов кабел 2pin 2*0.5 mm UL2468 за led осветление на автомобилни електронни домакински уреди и т.н

Двойна линия Черен и червен плосък лентов кабел 2pin 2*0.5 mm UL2468 за led осветление на автомобилни електронни домакински уреди и т.н

9.58
BGN 9.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Б uyer Заштита : 1. 100% guarantied квалитет; 2. Не испорака ќе се 100% целосна наплата; 3. 2 години гаранција.
Препорачуваме :
Ако сте заинтересирани во следниве производи,ве молам само да кликнете на сликата за да го внесете. Превозот : 1. Сите led вградна светилка модели во големи на акции . Брод во рок од 1-2 работни дена по потврдена исплатата.
2. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. За време на испорака за 15-60 дена.
3. На DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ нормално време на испорака за 3-7 работни дена. (Ако сте оддалечена област, ќе треба да додадете далечински чини $35.)
4. International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример bothcountries царинските транзит станици и др.), исто така, ќе ефект од многу фактори, како asholidays, временските услови, итн., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање.
6. Cust нп Должност : ние ќе се прогласи за пониска цена на фактура/сметка за да се помогне во избегнувањето на сопствени должност. Ако пратката се строги прегледано од сопствени. Што уште треба да плаќаат данок за да го избришете обичај. Ние нема да ги сноси царински даноци. Ако имате посебни барања,ве молиме контактирајте со нас. Па y ou може да треба плати обичај du парти кога ќе ја прими пратката,pls се разбере.
Пакет :
2 Pin Црна/ Црвена рамен лента кабел. (Должината согласност со вашата нарачка).
(560m default бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Парцела или на курирската служба DHL. Било какви прашања, ве молиме оставете порака.)
Опис На Производот :
2pin 20 AWG рамен лента кабел Номинален напон : 300 V Температура Опсег : -30~+80℃ О Д Толеранција : +/- 0.1 mm Диригент материјал : Конзервирани бакар Јакна : ПВЦ "ФОЛКСВАГЕН" -1,АДС FT1flame тест Ro HS согласност УЛ Одобрени Примена : Широко се користат во LED осветлување, апарати за домаќинство, електрични апарати, инструменти, електрични инсталации, автомобилот анти-кражба и електронски, осветлување, апарати и други високи-температура на животната средина, итн.
Производот е се слики ги покажуваат :
Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Union, Paypal, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам . Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако сакате да ја прилагодите вкупна цена , ве Молиме да не направи плаќање веднаш откако ќе поставите цел. Тогаш услуги на клиентите ќе се прилагоди и да знаете. На ставки цената не се вклучени далечински такса и обичај должност, или било комисија обвинет од страна DHLfor сопствени грешки или магацин за складирање на трошоците. Ве молиме да се разбере. Tks Надевам дека ќе ни даде позитивни 5 ѕвезда повратни информации . Било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас. Ние ќе ви помогнат да се реши тоа .
За НАС : Светла Led диоди е професионална LED производител во Кина,Нашата цел е да се обезбеди на нашите клиенти и партнери како што се продавачи, продавница сопственици, промет на големо на високо квалитетни стоки на конкурентна цена; И нашите заштеди се пренесуваат заедно на нашите клиенти, како вашиот профит. Почитување на принципот на "Супер квалитет, задоволителна услуга", ќе се стреми и тешко да се биде добар бизнис партнер. Ние сме убедени дека со заеднички напори, бизнис помеѓу нас ќе расте за да имаат корист и за нас. Ние можеме да ве уверам од висок квалитет врз основа на повеќето повластен цена . Нашите Мисии : 1. На извозот на високо квалитетни стоки од ориентот на конкурентна цена за вас. 2. Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис.

Всичко за продукта

Женски Тип На Края:
Раздетый
Номер На Модела:
20 awg
Тип:
Захранващ кабел dc
Мъжки Тип Край:
Раздетый
is_customized:
Yes
Приложение:
Широко използван в Led осветление, домакински уреди, електрически уред