.

Супер дълга стимулация на климакса мъжки мастурбатор уретральные разширители на пениса с щепсел, Силиконови уретральный звук катетър секс играчки за мъже

Супер дълга стимулация на климакса мъжки мастурбатор уретральные разширители на пениса с щепсел, Силиконови уретральный звук катетър секс играчки за мъже

BGN 14.24

Сума
Налично за поръчка


Кликнете на Сликата Подолу за да се Добие Голем Заштеди
СТАВИ @dreamlover00010 во Ali Express СТАН лентата за пребарување добиете купонот Ние, исто така, ја прифати dropshipping. Било какви прашања во врска со метод на плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : . или whatsapp : +8615869119615
Следете мојот instagram за да добиете повеќе попуст :
Мојот instagram ID : dreamlover_ann ве Молиме љубезно answer : ___________________________ note : Сите производи ќе бидат спакувани дискретно, никој не ќе знае за што во пакет. Ние, исто така, ќе напише прстен или цевка не секс играчка да ја покажат обичај.
Материјал : Силикон Боја : црна или бела Дијаметар : мали 8.5 mm/голема 10мм Должина : околу 35cm должина(13.7") Вклучува : една многу вклучува 2 парчиња мало приклучок(една голема и една мала) Пакет : Дискретна пакет , заштита на вашата приватност Функција : *Супер долго дизајн направени за сите љубители на мало стимулација * Медицински одделение силиконски, безбедно, трајни и здрав * Со 2 пенисот прстени за да изберете како вашата потреба * Може да биде inseted во мочниот меур да catheterizate * Интензивна стимулација и совршено искуство за пенисот
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Чистење со медицински алкохол или се мијат со топла сапуница вода пред и по употребата
2. Само за лични или љубовник употреба.
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Со цел да се осигура дека вие recevie вашиот објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како “Gift• или “Sample• ако е можно ,и Секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од $20,ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение.

Всичко за продукта

Размер:
White big and small, Black big and small
Тип Елемент:
Катетри И Звуци
търговска марка:
БИГЕР
Материал:
Силикон
Номер На Модела:
AB1945
Тип Елемент:
Катетри И Звуци
Материал на съдовете за възрастни:
Силикон
За материала:
Безопасност,здраве,никакви добавки
Пол:
Мъжки Пенис Вмъкнете Секс Играчки
Вид Секс Продукти :
уретра от неръждаема стомана
Размер:
length 350mm
модел на продажба:
Моля, Превоз На Падане