.

неръждаема стомана метален шийната яка БДСМ робството яка секс ограничения с кръгла заключване игри за възрастни секс играчки за двойки

неръждаема стомана метален шийната яка БДСМ робството яка секс ограничения с кръгла заключване игри за възрастни секс играчки за двойки

108.80
BGN 103.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Сите производи испрати доверливи ве молиме не грижете се 100% од нерѓосувачки челик, метални вратот и јаката bdsm ропство јака секс врзување со Круг заклучување на возрасни игри секс играчки за парови материјал : не ' рѓосувачки челик големина : женски Јака внатрешен дијаметар 11.7 см,висина се 3 cm, машки Јака внатрешен дијаметар 13.5 см,висина се 3 cm, Повратни информации : 1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу! 2) Што секогаш го нудат најдобра цена за добар квалитет на стоки и услуги за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. 4) Ер Mail Пост е цената е најевтин, но времето за испорака зависи од Post office. Ве молиме никогаш нема да ја напушти негативни повратни информации за нас, бидејќи на крајот ќе пристигнат денес. Тоа е навистина надвор од нашата контрола. Ви благодариме! Начин На Плаќање : 1. Ние претпочитаат Зачувам . 2. Поради фотографијата која причина, сликите се за повикување само. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. 3. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што на дополнителни трошоци ќе биде пред купување. 4. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Ако не одредите боја, ние ќе направиме се случајно пратката. 5. Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Овие трошоци се на купувачот одговорност. International Shipping : 1. Кога ние се нудат бесплатен превозот повеќе од еден превозник, ние ќе го избере еден од нив од страна на самите себе. 2. Објектот ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена, веднаш штом вашата Уплата е Потврдена. Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостаток. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. 3. Време на испорака : Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако сакате побрзо превозот, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс/UPS-от како вашиот превозни средства. 1) Ако не се примени на објект на пат, или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или Alie Express порака, ние ќе ви одговори за вас во рок од 24 Часа.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. 2). Ние брод на Ali Express' адресата САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express е точно. 4. Оддалечена Област Доплата : Ако вашата адреса е припаѓаат на Оддалечена Област. Имаме право да побара од вас да плаќаат дополнителни Оддалечена Област Доплата повторно дури и веќе готови уплатата за вашата нарачка. Враќање/Поврат(ве Молиме да обрнете внимание на следниве предмети) : 1. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 7days по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. 2. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. 3. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни.

Всичко за продукта

Цвят:
Мъж, Жена
Тип Елемент:
Игри За Възрастни
Номер На Модела:
QMR-5586956
Материал:
неръждаема стомана
Размер:
2 size choose
Цвят:
шийната яка
Функция:
нашийник за бондажа
Тип Елемент:
яка секс
Горещо:
Игри За Възрастни
Материал:
бондажные ограничения