.

45*15*2 см дървена тава ивица основите на тавичката плодови чиния Декоративна чиния мебели за дома хотелски консумативи два цвята

45*15*2 см дървена тава ивица основите на тавичката плодови чиния Декоративна чиния мебели за дома хотелски консумативи два цвята

BGN 31.98

Сума
Налично за поръчка


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!
Материјал : Fraxinus Mandshurica Боја : Црно Чоколадо Големина на : 45*15*2 CM Она што може да се добијат : 1 Парче Лента Одржување
Нови дрва или не се користи за долго време е во sleepping држава.
Треба да се измијат со млака вода, избришете го со мека крпа,и потоа можете да ја користите.
Забелешка за користење на дрво
1 Забранува користење на микробранова печка, забрана на топлина или покрај шпоретот.
2 не Може да се стави во дезинфекција кабинет за дезинфекција, можат да бидат ставени во озонската обвивка на дезинфекција кабинет .
3 не Може да Изложеност ниту пак натопете ја во врела вода.

Всичко за продукта

Цвят:
Черен Шоколад
Размер На Листа:
4,5 инча
Вид Съдове За Готвене:
Прибори И Чинии
Вид На Модела:
Твърд
Техника:
Ръчно рисувани
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Материал:
Дърво
Форма:
правоъгълник
Тип Плоча:
чиния чиния
Размер:
45*15*2 см