.

10 бр./лот 3,5 мм жак мъж към жена слушалки стерео слушалки аудио сплитер за микрофон адаптер кабел за телефон 6 5S 4S

10 бр./лот 3,5 мм жак мъж към жена слушалки стерео слушалки аудио сплитер за микрофон адаптер кабел за телефон 6 5S 4S

12.00
BGN 9.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Опис :
Користете го овој аудио splitter кабел за да го подели комбо приклучок за Слушалки / Микрофон, сигналите од вашиот мобилен уред, Тоа функционира со микрофони и линија на ниво на инструмент. Конектори :
Машки 3,5 мм за Женската 2 x3.5mm(Handphone+Микрофон) Ова ви овозможува да ја користите вашата сопствена висок квалитет на Hi-Fi, приклучок за слушалки и Hi-Fi Микрофон за мобилни телефони и таблети Компатибилен со : За i Телефон i Pod Sams&нг и повеќето мобилни уреди со комбо слушалки&микрофон 3,5 мм џек Пакет вклучуваат : 10pcs 3.5 mm Џек за Слушалки/Микрофон Џек Splitter Кабел Адаптер 1x следење на број
Answer : ___________________________ NOTE :
НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Цвят:
червено, зелено
търговска марка:
Иннива
Номер На Модела:
3.5 мм
Размер:
Male to Female
Тип Елемент:
Адаптер
Материал:
Пластмаса
Съвместим:
iPhone iPod iPad