.

Новата идентичност Marushine C609 мотоциклет шлем лятна каска Marushin гримаса войн стил каска open face половината шлем

Новата идентичност Marushine C609 мотоциклет шлем лятна каска Marushin гримаса войн стил каска open face половината шлем

262.38
BGN 249.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Нова личност Marushine C609 мотоцикл шлем Половина шлем Лето шлем Marushin грч воин стил шлем Отворен лице Бренд : MARUSHIN (Maruson) Стандард : Европската ECE стандард Тест : Европската пет ѕвездички судир Леќа : Високо-одделение отпорен на гребење леќи Тежина : Околу 1250g нето тежина Надеж : Вистина, сите-оптички свила наредени плетени разредување на силна пропустливост goodwhite пена слој, надеж, образот заштитна целосна кој се одвојува за чистење Шлем торба : оригиналниот шлем торба Важна Напомена : Овој шлем не е стандардна големина ,ве молиме погледнете : M, 55-56 CM, L 57-58 CM, XL 58-59cm, XXL 59-62cm 1.Ние прифаќаме alipay, western union, TT тука. 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. 1.Ве молиме потврдете ја вашата АДРЕСА внимателно, нормално, ние ќе испратиме pacakge во рок од 3-7 дена по уплатата примена. 2.Ве молиме контактирајте со нас ако не го примите пакетот во 35days., и ве молиме да ни даде 3 работни дена да се најде причината. 3.Постојат две опции за вашиот избор. Ако испратено од Кина Пост Воздух Пошта, тоа ќе пристигне во 15-60days, Ако под итно, pls одберете брза испорака од 4.DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, пакетот ќе дојде многу брзо,можеби во 3-7days најраните.Времето за испорака ќе биде по show(можеби малку разлика во различни временски) 1.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и накратко да се опише штети.Ве молиме да одговори во рок од 2 дена по приемот на штетите. 2. Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина. 3. Ние ќе продолжи вашиот известување во рок од 2 дена по приемот. Наплата се врши само ако замена не се достапни. 4. Купувачите ќе бидат одговорни за превозот цена на вратени предмети. 1. Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување.Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2. Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. 3. Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате ако не сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.

Всичко за продукта

Размер:
M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Каски
Сертификат за качество:
Ece-R22 / 05
Тегло:
1.4kg
Материал На Каската:
Стъклени влакна
Стил Шлем:
Половината Шлем
търговска марка:
АЙБУЛЛИ
Пол:
Унисекс
Модел:
С609
Стил:
Половината каска, шлем с открито лице
Външен вид:
Половин дуплекс производство
Материал:
Подсилени Влакна, Пластмаси