.

Безплатна доставка 1 двойка мотоциклет мотоциклет Offroad MXGP Racing Sport воловья кожа мотоциклетни ботуши за мотокрос обувки

Безплатна доставка 1 двойка мотоциклет мотоциклет Offroad MXGP Racing Sport воловья кожа мотоциклетни ботуши за мотокрос обувки

425.42
BGN 277.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка

Бесплатен превозот 1pair Мотор Мотор Теренски MXGP Тркачки Спорт cowhide Кожа Мотоцикл Чизми Мотокрос Чевли
(Кога ставање на ред,може да се молам да ни кажете на вашите нозе должина,нозе турнеја?Тогаш може да бидете сигурни дека токму големина за вас,ви благодариме! )
Функција : Горниот донесе вистински крава велур кожа и Б.К решетката ткаенина, високо отпорни на абење, нудејќи одлична удобност и флексибилност Дише мрежа обидел да се задржи на нозе сува и удобно на долго влажни прошетки Усвојат 2 затворање систем со кука & јамка и laces, обезбедува добар удобно и сигурно одговара Засилено заштита на пети капа, пета и глуждовите, обезбедува одлична поддршка и сигурност заштитни Вратило мерки околу 18cm од лак Природниот гумен ѓон нуди одлични зафат не се лизга и овозможува за природни flex Опрема shift панел нуди совршена контрола и управување со Спецификација : Состојба : Нова Горниот Материјал : Крава велур кожа Единствена Материјал : Гума Пакетот вклучува : 1 Пар Мотоцикл Чизми Забелешка : пред да го купат, ве молиме не заборавајте да се измери вашиот долги нозе, а потоа изберете според нашите големина на табела

Всичко за продукта

Обувки Размер:
8, 10, 12, 9, 8.5, 10.5, 11.5
търговска марка:
ARCX
Характеристика:
Ветрозащитный
Височина На Обувката:
Глезен
Материал:
Кожа
Пол:
Унисекс
Цвят:
снимка