.

20 бр/лот елегантен многоцветен точков led под ваза LED Light Base for Glass Decor/ Sculpture Lighting

20 бр/лот елегантен многоцветен точков led под ваза LED Light Base for Glass Decor/ Sculpture Lighting

BGN 600.00

Сума
Налично за поръчка

20pcs/Многу Елегантен Multicolors Место ДОВЕДЕ Под Вазна LED Светло База за Стакло Оркестарот/ Скулптура Осветлување
Безжична 8inch LED centerpeice светлина
со далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија.
Ова Место LED Светло база е посебен за Candelabras, Кристали, и acylic уметнички дела..
Тоа е со супер светло 4 W Црвено-Зелена-Сино-Бело 4in1 мулти-бои Место LED светла, тоа може да покажува 16 различни бои. тоа ќе биде добро и за било која друга тема свадби и настани страни. Не е важно што треба Бела , розова тема или пурпурна тема.. Користите една светлина база за да ја промените темата боја.. Нема проблем.. Ова 24keys далечински контролер ќе направи тоа да се случи..
Производ Фјучерси :
Големина : 8inch дијаметар, 1.375 инчен висока .
Батерија информации : 2600m AH, се работи повеќе од 6 часа по целосно наполнет. може да ви биде наплатено повеќе од 500 пати.
Далечински контролер : 24 копчиња. 16 различни бои. 4 различни бои менување на програмите. Светлина и боја-промена на брзина прилагодите јачината на звук ,и ON/OFF копчето.
LED Светлината Леќа : 45 степен.
Висока Моќност LED Светло : 4 W RGBW. Супер Светло, Еднакво на 25 W Блескаво светилки
Црвено-Зелена-Сино-Бело, 4in1 LED Светло, Кои вклучуваат чиста бела боја ,и 15 шарени осветлување, Па оваа светлина база еднаков на една Бели LED Светло База+ Еден RGB светлина база
Висок глазура сребро тело. на mirrior во центар. Многу убав изглед. Исто Така може да работи со 3 AA батерии.
Забава, забава и повеќе да се забавуваат кога се користи со нашите 24keys Далечински контролер.
1. 16 различна боја избори за да одговара на различни тема партии & свадба
2. 4 боја-промена на Режими може да се choosed.
3. Светлина и боја-промена на брзина се прилагодливи
4. Посебни Strobe копчето , 7 бои можат да работат во рамките на оваа програма.
Што Се Вклучени ???
20pcs светлина база (Секоја доаѓа со еден далечински контролер, еден адаптер и инсталиран литиум батерија )
Не 3 AA Батерии, Вазна, Candelabra, Стакло Hookahs и други работи кои се вклучени.
Производ Слики :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот :
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет
Работно Време :
GMT 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа .

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Промяна на цвета RGB
Използването на:
Празник
Номер На Главата:
1-19 главата
Източник На Захранване:
Акумулаторна Батерия
Нетъкани Материали Опашката:
ДА
Името На Празника:
Коледа
документ:
CE, RoHS
Тип Штепсельной Вилици:
вилица за европейския стандарт
Цвят:
Почистване
Дали диммируемым:
ДА
Номер На Модела:
KS-CB-804RRR
Гаранция:
1 година
търговска марка:
КИТОСУН
Източник На Светлина:
Led лампи
Случай:
дневна
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Дължина:
8inch
Разстояние Осветление:
6-10м
Характеристики:
Акумулаторна батерия управлявана от Централна led лампа базова поставка
Музика:
Няма
Тип На Батерията:
AA
Базов Тип:
Кръг
Напрежение:
4.5V
Размери на продукта:
Диаметър от 20CM, 3.5 CM высокорослое
материал:
Сребърен Пластичное Основа, Ясна Капак
Цвят на led осветление:
На дистанционното управление за избор на 16 цвята, включително и чисто бяло
Bg. led лампи:
1 Сид петна най-високата мощност RGBW 4in1
Дистанционно Управление:
Инфрачервено дистанционно управление 24keys
Дистанционно Разстояние:
Около 15 метра
Хранителни Източници:
Акумулаторна литиево-йонна батерия, може да се използва с батерия 3AA и адаптер 5V
Живот На Батерията:
Акумулаторна смогите обучават и да се освободи за 500times
Име на продукта:
Centerpiece LE Vase Light, перезаряжаемое основата на светлина Led с дистанционно управление
Приложения:
вази, наргиле, наргиле, centerpiece, crystall и така нататък