.

По-дебел сребърно покритие водоустойчив барабана на перална машина на кутията корици за паспорти слънцезащитен крем миене на кутията cubierta lavadora

По-дебел сребърно покритие водоустойчив барабана на перална машина на кутията корици за паспорти слънцезащитен крем миене на кутията cubierta lavadora

41.42
BGN 29.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


Подебели Сребро Водоотпорен Слој на Тапан Машината за Перење Покрие Пасош Покрие Очила за Миење фен Покрие cubierta lavadora copri lavatrice
Карактеристики :
Сребро слој на полиестер ткаенини, на стареење, се отпорни на облоги, Имаат добар ефект на одразува сонце. На покрие, исто така, вода-доказ и прав-доказ. Ако вашата машина за перење е на балконот, тоа е многу погодна.
Шарени стил : Направи од Полиестер Сатен , Тоа е вода-доказ и прашина-доказ, Ако машината за перење во barthroom или влажна области, тоа е погоден.
Нема потреба да се земе на поклопецот кога машината за перење работи.
Anticorrosion, Deodorization. Лесно да се чисти.
Како да го Користите :
Бидете сигурни дека големината е погодни за машина, покривање на машина директно и вратоврска на назад.
Машина за миење е дозволи.
Претпазливост :
Не прободе тоа.
Не за перење во топла вода.
Спецификации :
Стил : Сребрена / Ткаеше
Материјал : Полиестер
Количина : 1 PCS
Достапни машина големина : (1pc) 60x45x85cm S или 60x54x85cm.или 60x58x85cm или 60x65x85 , Мала девијација дозволената големина +/-3cm.
4 страни капак. Без покритие на грбот и на дното, за електрична жица и водовод.
Answer : ___________________________ Note :
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува мала разлика на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ве молиме во вид преовладува. Мало отстапување дозволената големина.

Всичко за продукта

Спецификация:
60x65x85cm XL, 60x45x85cm S, 60x54x85cm M, 60x58x85cm L
Вид На Модела:
Карикатура
is_customized:
Nope
Модел:
Преден Отвор
Стил:
Модрен
търговска марка:
SRYSJS
Материал:
100% Polyester
Модел:
Характеристика: