.

Oreimo тениска Kuroneko риза модни тениски мъжки аниме cosplay костюм Kawai тениски японското аниме cosplay аниме cosplay a

Oreimo тениска Kuroneko риза модни тениски мъжки аниме cosplay костюм Kawai тениски японското аниме cosplay аниме cosplay a

30.19
BGN 24.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка

Oreimo Т-Маица Kuroneko Кошула мода маици мажите аниме cosplay костим kawaii Т Кошули јапонски аниме cosplay Аниме Cosplay на
За Превозот :
1. Брод во Светот, со Бесплатен превозот од Кина Пост. обично се потребни околу 15-30 дена .
2. Ние брод на светот, освен APO/FPO адреси. Сите предмети ќе се организира превозот во Два работен ден по плаќање избришани.
3. Брод од страна на Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга, под нормални околности, .Во повеќето случаи, international shipping зема околу 15-30 дена (за 1month). Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
За Returens :
1. Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, тогаш ве молиме контактирајте со нас преку испраќање порака пред да замине било повратни информации. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин.
2. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 1-2 дена. Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете ја вашата порака. и љубезно ве молиме да ја препратите.
3. Оригиналниот и да се врати превозот надомест нема да бидат вратени или надоместени под сите околности. Мора да се согласувате и прифаќате овој термин ако понудата за оваа точка. Затоа, ве молам да не се жали за морале да бродот назад на вашиот сопствен трошок.
Контакт Со Нас На :
1. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте не преку порака.
2. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН пет ЅВЕЗДИ". [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем
Јапонски Monster Hunter аниме спортски Кратки Ракави т-маица Zinogre памук маица Cosplay божиќ ноќ на вештерките Носии облека

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Иновация
Дължина ръкав(см):
Кратък
Яка:
О-Образно Деколте
Материал:
Памук, Полиестер, Лен
Стил Ръкави:
аниме рисунка
Затворен:
No
Вид На Модела:
Карикатура
Тип Тъкани:
Вязаный
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Мъже
търговска марка:
Хладно пръстов отпечатък
ключови думи 1:
Oreimo Kuroneko модни тениски мъжки
ключови думи 2:
аниме cosplay костюм Kawai стил тениски
ключови думи 3:
японски аниме cosplay аниме cosplay тениска