.

мода лято дамски памучен тениска с писмото принтом върховете O-образно деколте с къс ръкав тениски дамски тънък бял тениска Harajuku

мода лято дамски памучен тениска с писмото принтом върховете O-образно деколте с къс ръкав тениски дамски тънък бял тениска Harajuku

13.89
BGN 13.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Ме сакаат , љубов моето куче . ↓↓↓ Ме однесе далеку
2016 година Мода Лето Женска Памук Писмо Print T Кошула Блузи О-вратот Кратко Sleeve Tees Дами Тенок Бел Т Кошула Harajuku
Ако сте биле teardrop Во моите очи,
За стравот од губење на тебе,јас никогаш не би се плаче
И ако златното сонце,Треба да престане да блесне нејзината светлина,
Само една насмевка од вас,Ќе го направи целиот мој свет светла
Карактеристики :
Направени од најдете памук и дише да се носат.
чисто и краток ракав дизајн.
Стил : Случајни , Мода ,Плажа
Сезона : Летни
Пакет Тежина : 0.150 kg (0.33 lb.)
Големина : S, M,L,XL
Како да се mesure :
За плаќање
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна картичка Виза ,Мастер ,ТТ и Money bookers . Ако треба да плаќаат на други начини , ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager.
Пред исплата ,ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса ,име , поштенски код , телефонски броеви и др .
ако сте руски купувачот ,ве молиме да ни даде целосна три имиња , како што се : Musina Марина Andreevna
За нас
Одлични Причини да ги изберат нас
1. Различни стилови сите видови на предмети имаат над 30000 парчиња на залиха. Ќе имаат повеќе избор од она што некогаш може да се замисли.
2 .Пристапни цени, ние не само што секогаш имајќи во чекор со најновите модни трендови ,но исто така прави и цените како помал, колку што можеме ,а што е најважно ,да ги задржи стоките со висок квалитет .
3. Бесплатен превозот во светот да , не Сте во право, онолку колку што ќе купи, ќе бесплатен превозот (забелешка : бесплатен превозот само за ние наведете Логистичка компанија ) Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS,Fed Ex,UPS-от)контактирајте со нас ,ние ќе се најде на најниска цена за вас.
4 .Враќање и Замена Ние поддршка. Ништо погрешно издавање на квалитетот и кршење може да се врати или да се разменуваат. Ни се детали
5 .Онлајн услуга Ќе може да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.
Превозот :
Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .Тоа е поевтино, но побавни .Ние ќе брод предмети во 3 работни дена (освен викендите)по приемот на вашата исплата. На deliverly време зависи од дестинации .Далечински земји и строги Царински (e.г . Бразил ) ќе го направи тоа повеќе време , ве молиме да бидете трпеливи . Ако не можете да се чека толку долго , ве молиме изберете othershipping начини ,како EMS/UPS/DHL/Федекс .
Сега Кина Пост Воздух Mail прифати парцели на 26 земји : сад ; Обединетите Kinfdom ; Австралија ; Русија Федерација ; Бразил ; Канада ; Италија ; Турција ; Шпанија ; Малезија ; Франција ; Шведска ; Нов Зеланд ;Норвешка ; Швајцарија ; Janpan ;Тајланд ; Ирска ; Израел ; Белгија ; Полска ; Јужна Кореја ; Австрија ; Германија ; Данска ; Сингапур .Ако вашата земја не е во листата , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви помогнат да се намали превозот цена .
Забелешка : За било итно цел или што треба комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Должност & Данок :
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот со ниска вредност.
Повратни информации :
Контакт Со Нас На :
1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2. Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Жени
Украса:
Няма
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Писмо
Стил:
Ежедневни обувки
търговска марка:
GZXISI
Тип Тъкани:
Сукно
Материал:
Памук, Модален, Лен
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Кратък
Номер На Модела:
Т317
Цвят Стил:
Естествен Цвят
Дължина Ръкав:
Кратък
Вид На Модела:
Писмо
Начин продажби:
Търговия на едро / на дребно
Подходяща възраст:
18~35 лято ежедневни тениска графичен тениски дамски писма
Сезони:
Лято, Пролет
Доставка:
В Рамките На 1-3 Работни Дни
спедиция:
Безплатна доставка за стълб порцелан / ePacket
Размер:
S,M,L,XL harajuku print letter t shirt
Подходяща Група:
Fashion Lady, Жена, Студент