.

Твърди Мъжки ризи поло Мъжете памук къс ръкав Camisas Polo щанд яка поло риза мъжки ежедневни Поло 2017 нова

Твърди Мъжки ризи поло Мъжете памук къс ръкав Camisas Polo щанд яка поло риза мъжки ежедневни Поло 2017 нова

23.98
BGN 21.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Солидна машка Поло Маица Мажите Памук Кратко Sleeve Camisas Поло Стојат Јака Поло Маица Мажите Секојдневен Polos 2017 Нова Белешка : Нашата Големина е Азија големина , Азија големина е помала од ЕУ и САД големина ,па ве Молиме да бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара ! Ве молиме мерка што обично се носат облека, не на вашето тело. 1 инч = 2.54 см ,1 cm = 0.3937 инчен Димензии се мери со рака, може да биде 1-3 cm отстапување. Вистински објект боја можеби малку поинаква од сликата прикажани се должи на осветлување. ако сакате поголема големина можете да ми кажете кошула големина биста lenght рамо ракав Ние ќе Прилагодување за вас
Почитувани клиент : ви Благодариме за вашата поддршка, но мораме да ве информираме; Кина ќе ја прослават на Кинеската Нова Година по 15 дена. Сите облека на работниците во нашата фабрика биле на одмор. Тие ќе започнат со работа и на 20 февруари; ние мора да престанат обработка на вашата цел. Ако сте спремни да чекаат, ве молиме да се прошири на времето за испорака на нарачката 20 дена. Доколку не сакате да чекате, ве молиме изберете да ја откаже нарачката. Ако одлучите да се откажете цел, изберете за да го откажете причина "не сакам да го купи", ќе биде многу благодарен за вашата толеранција и разбирање. Јас сум толку жал ми е, но јас не може да направи повеќе. со почит QU ЗАБЕЛЕШКА : Овој голем големината на поло кошула, мора да бидат направени од фабриката сам (околу 2 дена). Па неговата цена е релативно висока.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL, 9XL, 10XL
Тип Върхове:
Polos
Пол:
Мъже
Вид На Модела:
Твърд
Характеристика:
Анти-Свиване
Дължина ръкав(см):
Кратък
Стил:
Ежедневни обувки
Тип:
Редовен
Материал:
Памук
Украса:
Няма
Цвят Стил:
Твърд
търговска марка:
DirWeimon
НЯМА.:
1638
Размер:
S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL,6XL,7XL,8XL,9XL,10XL
Съдържанието на памук:
93.5%
Настройка:
ДА
Стил:
Класически