.

Шерлок Холмс С Къс Ръкав В Памучна Тениска Мъжете O Образно Деколте На Черната Лятна Тениска Мъжете Марка Популярната Американска Драма Тениска Мъжете

Шерлок Холмс С Къс Ръкав В Памучна Тениска Мъжете O Образно Деколте На Черната Лятна Тениска Мъжете Марка Популярната Американска Драма Тениска Мъжете

6.64
BGN 5.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг модел, pls контактирајте со нас. Плаќање : со Кредитна картичка на линија е достапна.Ние го прифатат плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. По вашата исплата расчисти ние ќе ја испорача во рок од 3 работни дена. Ако постои било увозни давачки или даноци, тоа е купувачот одговорност Гаранција : 1. Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат, што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради различни причини.Но, без оглед што и да се случи, ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем, и тоа за време на трансакции. 2.Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите или размена, pls контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од датумот на добивање на пратката. 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Всичко за продукта

Размер:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Мъже
Стил:
Модни модели
Яка:
О-Образно Деколте
търговска марка:
LUCKYFRIDAYF
Стил Ръкави:
Кратък
Тип Тъкани:
Сукно
Материал:
Памук, Полиестер
Вид На Модела:
С щампи
Затворен:
No
Дължина ръкав(см):
Кратък
Цвят:
Черен / Бял / Сив / Тъмно Син
Стил:
Модни модели
С щампи:
Шерлок Холмс
Качество:
Високо качество
Име на продукта:
Шерлок Холмс Мъжка Бяла Тениска
Дизайн:
Тениски На Шерлок Холмс
Най-Горния Тип:
Ежедневни обувки
Предмет на:
Шерлок Холмс Мъжка Тениска Памук
Пол:
Мъже / Жени
За сезона:
Пролет / Лято