.

VERSMA New Casual Streetwear High Quality Cotton Dog 3D Printed мъжки тениски с къс ръкав хип-хоп смешно 3D принт мъжете тениска 6XL

VERSMA New Casual Streetwear High Quality Cotton Dog 3D Printed мъжки тениски с къс ръкав хип-хоп смешно 3D принт мъжете тениска 6XL

20.45
BGN 19.00 -7 %

Сума
Налично за поръчка

Добредојдовте на нашата продавница!
Ве молиме овозможи 1-3cm грешки поради рачни мерења. Ова е само за референца.
Мерење на облека, кои што обично се носат. Не мерка на вашето тело за да изберете големина.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Се надеваме дека ќе имаат совршен шопинг искуство во нашата продавница.
Ние ќе се снима видео и проверка на квалитетот на лекот внимателно кога ние пак вашиот парцела.
Ние се надеваме дека можеме да се елиминираат непотребните проблеми во овој начин.
Најдобри желби за вас!
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Напомена :
1. Големината е Азија големина. Тоа е 1 или 3 димензии помали од НАС и ЕУ големина. Пред да се направи ред, можете да побарате од нас за помош ако не сте сигурни за големината. Можете да оставите порака со вашата висина(CM) и тежина(KG) и ние ќе ви препорача големина за вас.
2. Ве молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно што е многу важно за вас.
Плаќање :
Alipay и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако ви треба предметите што е можно поскоро, треба да се направи исплата откако ќе го стави на ред.
Испорака :
1)време на Испорака :
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 работни дена кога ќе добиеме вашата уплата.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Ако треба да се промени адресата откако ќе нарачате, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
2)Превозот време :
Општо земено, превозот времето во повеќето земји се за 12-45 дена. Поради варијација на поштенски услуги во различни области, некои области може да потрае подолго.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било resaon. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу пофалници. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Мъже
Продажба на пакетите:
No
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Кратък
Стил:
Ежедневни обувки
Стил Ръкави:
Редовен
търговска марка:
Версма
Тип Тъкани:
Сукно
Материал:
Памук, Полиестер
Вид На Модела:
С щампи
Затворен:
No