.

Womens Africa Flag Комикси Easter Sunday Tee Тениски Size M Africa Power His and Her T Тениски Short-sleeved Върховете Club

Womens Africa Flag Комикси Easter Sunday Tee Тениски Size M Africa Power His and Her T Тениски Short-sleeved Върховете Club

40.00
BGN 22.00 -45 %

Сума
Налично за поръчка

Сите наши слики може да се печати на мажи/жени, Долги/Кратки Ракави, ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт.
Детали За Производот :
1. Сите Tshirts се во Азија Големина Помала од НАС и Евро Големина, Pls Проверете ја големината пред да се купи.
2. Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
3. Сите наши производи се со висок квалитет направи,никогаш нема да згаснат. Ќе добиете она што го плаќаат.
Бренд :
Производот Се Прикаже :
Пратката Методи :
1). Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да
решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
2).Вашето задоволство е навистина важно за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, DHL, e Packet,Кина пост воздух mail.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.
Враќање & Наплата :
· 1. Сите предмети во нашата продавница ќе бидат тестирани пред пакување.
· 2.Ако не сте задоволни со нашите производи ,тоа може да биде retumed во 7 дена откако ќе се регистрираа пакет
· 3.Ние ќе рефундирање на вашите нарачки веднаш штом ќе може да.
· 4.Ве молиме да се забележи дека returened точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање такси превозот.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL
търговска марка:
HU&GH
Материал:
Памук
Тип Тъкани:
Сукно
Дължина ръкав(см):
Кратък
Украса:
Няма
Дължината На Дрехата:
Редовен
Вид На Модела:
Домашни любимци
Яка:
О-Образно Деколте
Стил Ръкави:
Редовен
Номер На Модела:
12197102-ум
Стил:
Иновация
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Жени
Материал:
100% памук
жена размер:
S, M, L, XL
Дължина Ръкав:
Къс Ръкав
Вид На Модела:
дигитален печат
Яка:
Кръгла Врата
Стил:
Ежедневна Мода
Доставка:
Безплатна доставка в повечето страни
Цвят:
Черно, бяло, сиво,червено, тъмно синьо,зелено,розово,лилаво,синьо,жълто