.

Kpop K-pop Top Short Sleeve Tshirt Brand Men Summer Style Kpop EXO Tee Shirt мъжете памук мода ежедневни черна тениска жени къса

Kpop K-pop Top Short Sleeve Tshirt Brand Men Summer Style Kpop EXO Tee Shirt мъжете памук мода ежедневни черна тениска жени къса

6.64
BGN 5.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг модел, pls контактирајте со нас. Плаќање : со Кредитна картичка на линија е достапна.Ние го прифатат плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. По вашата исплата расчисти ние ќе ја испорача во рок од 3 работни дена. Ако постои било увозни давачки или даноци, тоа е купувачот одговорност Гаранција : 1. Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат, што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради различни причини.Но, без оглед што и да се случи, ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем, и тоа за време на трансакции. 2.Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите или размена, pls контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од датумот на добивање на пратката. 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Всичко за продукта

Размер:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Жени
Номер На Модела:
Мъжка / Дамска Тениска
Стил:
Модни модели
Яка:
О-Образно Деколте
търговска марка:
LUCKYFRIDAYF
Вид На Модела:
Писмо
Тип Тъкани:
Сукно
Материал:
Памук, Полиестер
Украса:
Няма
Дължина ръкав(см):
Кратък
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил Ръкави:
Редовен
Цвят:
Черен / Бял / Сив / Тъмно Син
Стил:
Модни модели
С щампи:
EXO
Качество:
Високо качество
Име на продукта:
EXO Мъжки бяла тениска Мъже/Жени
Дизайн:
EXO тениски
Най-Горния Тип:
Ежедневни обувки
Предмет на:
EXO мъжка тениска памук
Пол:
Мъже / Жени
За сезона:
Пролет / Лято