.

2017 лято нови мъжки бельо плътен цвят тениска мода ежедневни тънък, дишащ хладен дълги ръкави, тениска бизнес работа тениска

2017 лято нови мъжки бельо плътен цвят тениска мода ежедневни тънък, дишащ хладен дълги ръкави, тениска бизнес работа тениска

31.82
BGN 21.00 -34 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашата продавница 1 . Според висината и тежината се препорачува големина маса е за повикување само. ве молиме посетете ја нашата кога наредил. ве молиме оставете порака за да ја вашата висина и тежина 2. Сите ние сме за Азија големина, големината на големина е помала од сад и Европската големина големина, па кога да нарачате, ве молиме изберете големина на големи 3. Следните мерни единици за cm, бидејќи тоа е прирачник за мерење, мерење метод,секој човек е различен, па ве молиме да се овозможи 1-3 см грешка, 1 cm е еднаков на 0.39 инчи
Големина На Табелата
Азија Големина
Рамо
Градите
Lenght
Sleeve
Единица
cm
cm
cm
cm
М
41
94
65
60
L
42
98
66
61
XL
43
102
67
62
XXL
44
106
68
63
3 XL
46
110
70
64
4 XL
48
115
71
65
5 XL 50 120 73 66
1.Цел големина е Азија големина, генерално 2 димензии помали од ЕУ/САД големина .
2.Над големина за прирачник плочка мерење, ве Молиме овозможи 1-3cm грешка! (1cm=0.39 инчи)
3.Треба да се избере облека градите е обично поголема од вашето тело градите 5-10 CM, Инаку тоа ќе бидат многу тесни!
4.Големина водич табела е врз основа на долгогодишното искуство од продавачот, За повикување само! Ако не сте сигурни, исто така може да ми кажете вашата висина и wight, ние може да ви помогне да изберете големина!
Големина Упатство
Висина
Тежина
50 KG
55 KG
60 KG
65 KG
70 KG
75 KG
80 KG
85 KG
90 KG
95 KG
100 KG
165 CM
М
М
L
XL
XXL
XXL
XXXL
XXXL
4 XL
170 CM
М
М
L
XL
XXL
XXL
XXXL
XXXL
4 XL
5 XL
175 CM
М
L
L
XL
XXL
XXL
XXXL
XXXL
4 XL
4 XL
5 XL
180 CM
L
XL
XXL
XXL
XXL
XXXL
4 XL
4 XL
5 XL
5 XL
185 CM
XL
XXL
XXXL
XXXL
XXXL
4 XL
4 XL
5 XL
5 XL
190 CM
XXXL
4 XL
4 XL
4 XL
5 XL
5 XL
195 CM
5 XL
5 XL
5 XL
200 CM
5 XL

Всичко за продукта

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Мъже
Материал:
Лен, Памук
Стил:
Модни модели
Вид На Модела:
Твърд
Дължина ръкав(см):
Пълен
търговска марка:
Алиман И Сянцин
Тип Тъкани:
Сукно
Яка:
Стойка
Стил Ръкави:
Дълги Ръкави
Затворен:
No