.

Жените Коприна жилетка жена Коприна танк жена лято свободни копринени ризи без ръкави дама плета твърди върхове дама участък тениски

Жените Коприна жилетка жена Коприна танк жена лято свободни копринени ризи без ръкави дама плета твърди върхове дама участък тениски

43.20
BGN 28.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка


Купони за вас
[xlmodel]-[custom]-[4510] Големина
Големина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателно
Постои 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. тоа не ги зема предвид податоците од еластична. Сите мерни единици е во CM. (1 CM = 0.3937 инчи)
Ве молиме кликнете на за да пратите информации на интернет
ГОЛЕМИНА на :
Големина { Единица Биста Половината Колковите Должина на Ракав Рамо нога отвори XS { Cm 0 0 0 0 0 0 0 Инчен 0 0 0 0 0 0 0 S { Cm 0 0 0 0 0 0 0 Инчен 0 0 0 0 0 0 0 M { См 80 74 0 53 0 0 80 Инчи 31 4/8 29 1/8 0 20 7/8 0 0 31 4/8 L { Cm 88 80 0 55 0 0 86 Инчен 34 5/8 31 4/8 0 21 5/8 0 0 33 7/8 XL { Cm 92 86 0 56 0 0 Инчен 96 36 2/8 33 7/8 0 22 0 0 37 6/8 2 XL { Cm 96 92 0 57 0 0 102 Инчен 37 6/8 36 2/8 0 22 4/8 0 0 40 1/8
[xlmodel]-[производи]-[4512] најпопуларниот
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[4513] Попуст Предмети
[xlmodel]-[custom]-[4511] ве молиме дај ми 5 ѕвезда
Бидејќи различни монитори предизвика намалување на стока боја, различни монитори, бојата ќе бидат различни, ние не може да го контролира,
за да се добие вид на боја бојата на ред ќе надвладее, не како наплата ваучер. Ви благодариме за разбирањето, не може да се прифати ,стр закуп не се купи. Ви благодариме.
Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку прашајте го продавачот прашање јазичето на врвот на или или оставете порака во вашата нарачка страница , ако не satifed . ве молиме контактирајте со нас . ние ќе swevice Додека не satifed . ако сте задоволни со нас . ве молиме да ни остават 5-ѕвезда како подарок за нас .
ви благодариме .

Всичко за продукта

Размер:
M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Надмощие
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
М-2XL
Материал:
Коприна
Стил:
Ежедневни обувки
Дължината На Дрехата:
Кратък
търговска марка:
BAQCN
Тип Тъкани:
Вязаный
Украса:
Няма
Тип Върхове:
Безрукавки