.

Мъжки t-shirt Slim Fit Crew Neck T-shirt мъжка риза с къс ръкав ежедневни тениска Tee Върховете 2017 Short Shirt Size S-8XL

Мъжки t-shirt Slim Fit Crew Neck T-shirt мъжка риза с къс ръкав ежедневни тениска Tee Върховете 2017 Short Shirt Size S-8XL

22.38
BGN 19.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Адвокатско Т Кошула Тенок Одговара Екипажот Деколте, T-shirt Мажите Кратко Sleeve Кошула Секојдневен tshirt Tee Блузи 2017 Кратка Кошула Големина S-8 XL Забелешка : Нашата Големина е Азија големина , Азија големина е помала од ЕУ и САД големина ,па ве Молиме да бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара ! Ве молиме мерка што обично се носат облека, не на вашето тело. 1 инч = 2.54 см ,1 cm = 0.3937 инчен Димензии се мери со рака, може да биде 1-3 cm отстапување. Вистински објект боја можеби малку поинаква од сликата прикажани се должи на осветлување. ако сакате поголема големина можете да ми кажете кошула големина биста lenght рамо ракав Ние ќе Прилагодување за вас
Почитувани клиент : ви Благодариме за вашата поддршка, но мораме да ве информираме; Кина ќе ја прослават на Кинеската Нова Година по 15 дена. Сите облека на работниците во нашата фабрика биле на одмор. Тие ќе започнат со работа и на 20 февруари; ние мора да престанат обработка на вашата цел. Ако сте спремни да чекаат, ве молиме да се прошири на времето за испорака на нарачката 20 дена. Доколку не сакате да чекате, ве молиме изберете да ја откаже нарачката. Ако одлучите да се откажете цел, изберете за да го откажете причина "не сакам да го купи", ќе биде многу благодарен за вашата толеранција и разбирање. Јас сум толку жал ми е, но јас не може да направи повеќе. со почит QU ЗАБЕЛЕШКА : Овој голем големината на поло кошула, мора да бидат направени од фабриката сам (околу 2 дена). Па неговата цена е релативно висока.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Мъже
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Ежедневни обувки
Яка:
V-Образно Деколте
Тип Тъкани:
Сукно
Материал:
Памук
Затворен:
No
Дължина ръкав(см):
Кратък
търговска марка:
DirWeimon
Стил Ръкави:
O
НЯМА.:
1612
Материал:
Cotto 95%