.

2017 летни детски момчета момичета унисекс тениска характер памук меки спортни причинно-следствена ученически партия твърди нов стил на Бебешко облекло 1-6y

2017 летни детски момчета момичета унисекс тениска характер памук меки спортни причинно-следствена ученически партия твърди нов стил на Бебешко облекло 1-6y

12.42
BGN 11.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Производи 2017 Лето Бебе Момчиња Девојчиња Унисекс Т Кошула Карактер Памук Мека Спортски Causual Училиште Партија Солидна Нов Стил Детска Облека 1-6y Стил момчиња кошули.девојки т кошула.т-маица бебе Големина 18 МИЛИОНИ-6 T, погоден за 1-6 години Материјал Памук Боја Како слика Пакет 1 PCS : 1 бебе, t-shirt
Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде. Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB) и висина (CM/IN) .Ние ќе ви помогне да се потврди големина. Големина Информации НАС Големина Биста*2
Должина
Предлагам
Висина
Предлагам Возраст cm cm cm год 18 милиони 26 38.5 70-80 12 M-18 МИЛИОНИ 2 T 28 40.5 80-90 2 Y 3 T 30 42 90-95 3 Y 4 T 31 44 95-100 4 Y 5 T 32 46 100-110 5 Y 6 T 33 48 110-120 6 Y Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1cm=0.3937 инчен

Всичко за продукта

Дете американски размер:
18М, 24М, 3T, 4Т, 5Т, 6Т
търговска марка:
tcYct
Стил:
Модни модели
Материал:
Памук
Пол:
Унисекс
Дължина ръкав(см):
Кратък
Вид На Модела:
Карикатура
Дължината На Дрехата:
Редовен
Яка:
О-Образно Деколте
Номер На Модела:
18М, 2Т,3T,4Т,5Т,6Т
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
детска тениска момчета момичета сезон:
лято, пролет baby boy риза Детски тениски момичета риза за момче
Лято момче тениска момиче цвят:
като образ цвят Детски ризи момчетата момиче детска тениска за момче
Baby boy тениска за момичета качество:
високо качество на тениска момчета момичета тениска деца блузи за момичета върховете
Повод за детски тениски:
Спортни и Ежедневни тениска Момиче момчета тениски за деца, момчета ризи деца
За хората на Майк момче момичета:
summer kids girls t shirt for boys върховете girls tees shirt бойс
Размер на детски ризи:
тениска детски дрехи за момчета на 1-6 години момче риза момиче тениска
Характеристика на детски блузи:
бързосъхнеща голяма дишаща лятна детска тениска за момчета ризи
Добавено време на дрехи за момчета:
2017 new arrived детски тениски boys момиче t-shirt kids girl
Лятна тениска момчета момичета:
детска мода baby girl ризи за момчета тениска децата момче облекло
тениска за момчета:
момче риза с къси ръкави детски блузи момичета върховете деца момчета ризи поло