.

Карикатура монета чанта естествена кожа в чантата си сладък ръчно изработени, ръчно рисувани мини чантата коровья кожа портфейл

Карикатура монета чанта естествена кожа в чантата си сладък ръчно изработени, ръчно рисувани мини чантата коровья кожа портфейл

27.10
BGN 23.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Ве молиме да го потврдите полно име, Адреса, поштенски код и Телефонски
Број ќе оставиме да ни се во право, овие се многу важни за превозникот
да ја испорача вашата пакет и во можност да се јавите на consigee во времето.
Ако има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме среќни да помогнеме.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Портмоне За Монети
Състав На Материала:
Воловья кожа
Форма:
Скитник
Тип Естествена Кожа:
Коровья Кожа
Номер На Модела:
Домашни любимци
Пол:
Жени
Стил:
Ежедневни обувки
Височина На Продукта:
10cm
Тип На Затваряне:
Светкавица
търговска марка:
Дете-Охлюв
Дължина На Продукта:
14cm
Широчина На Елемента:
2cm
Основен Материал:
естествена кожа
Вид На Модела:
Отпечатъци На Животни