.

50pcs4 / 7mm Дърва Adapter Connector Barb And Garden Irrigation маркучи PVC фитинги 6 мм резба охлаждане поливане на растения

50pcs4 / 7mm Дърва Adapter Connector Barb And Garden Irrigation маркучи PVC фитинги 6 мм резба охлаждане поливане на растения

3.07
BGN 3.00 -2 %

Сума
Налично за поръчка


[xlmodel]-[производи]-[35112]
[xlmodel]-[производи]-[35112]
[xlmodel]-[производи]-[35112]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Ќе Ви се Допадне ..
[xlmodel]-[custom]-[35083]
[xlmodel]-[custom]-[35083]
[xlmodel]-[custom]-[8888] опис на Производот
50 компјутери за Наводнување Конектор
Спецификација :
Завртка тема : 6mm
и за 4 / 7mm црево
Пакет : 50 компјутери
Ние и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,
ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[35082]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Купувачот Совети Превозот Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата. Не можеме да брод на неделите и други државни празници. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Ние брод на предмети според вашата адреса оставена во системот освен специјални забелешки од купувачи! Бидете сигурни дека вашата адреса за е точно кога ќе го купите предмети во Aliexpres Превозот Време зависи од начинот На Превоз и Транспорт на Растојание од различни земји, се Проценува Превозот Време, како што следува : А. кои се Испраќаат од страна на Кина Пост : 15 - 39 дена. Б. Русија експрес-SPSR (пакет тежина 800g или повеќе) : 8-38 дена. C : Финска Пост : 15-40 дена. Г. кои се Испраќаат од страна на DHL : 4 - 8 дена. E. Испраќаат од страна на ПРОЗОРЦИ : 2 - 7 дена. F : испорачуван ЕМС : 3 - 15 дена. G : Продавачот за транспорт : за 15-35 дена Гаранција & се Вратат на Секое прашање, не двоумете се да контактирате со нас. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена од денот на приемот за размена или retun. Ако враќањето на ставка (и) мора да биде во оригинална состојба (не се користи на било кој начин), и со сите originalpackaging, прирачници, и други додатоци. Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија. За, како Наша цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас, и Ние ги разберат грижите и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
За Превозот
повеќето Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена
Answer : ___________________________ Note : (ве молиме да ги прочитате пред цел)
1. кога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(наредби цена
2. ако треба да се следи во вашата земја, Ќе треба да платите дополнителна такса, ве молиме изберете "Кина пост воздух mail".
мојот пријател, Ние сме доверлив и искрен.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции :
3. ако не стигнат до 45 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време
4.Ако не примате стока во 90 дена (Бразил 110 дена) ,ние ќе рефундирање на или препратете.
ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот .
Нормално превозот време за многу земја е 15 - 40 работни дена( Бразил 25 - 70 работни дена)

Всичко за продукта

Диаметър на:
1/4
Тип:
Градински Конектори Вода
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
4 / 7mm
Стандарт:
ANSI
Пластмасов Вид:
PP
Тип Конектор На Градински Вода:
Штекерные Конектори
търговска марка:
Разговор-Изпълнено
Име:
Отводные напояване фитинги
Технически характеристики:
4 / 7mm
Приложимо:
Напояване На Селскостопански Ландшафт
Предимство:
лесен за използване
Материал:
Пластмаса
Цвят:
Черно + Зелено