.

5 бр./лот дозирующая мембрана в събирането на карбуратор WALBRO Zenoah 2500 3800 4500 резачка резервни части за ремонт на дозирующая мембрана подложки

5 бр./лот дозирующая мембрана в събирането на карбуратор WALBRO Zenoah 2500 3800 4500 резачка резервни части за ремонт на дозирующая мембрана подложки

BGN 9.57

Сума
Налично за поръчка


Ние сме ОЕМ! Голема количина добредојдовте да контактирате со нас!
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Како на Сликата Прикажани
Тип : Carburetor
Материјал Тип : Како што е прикажано
Карактеристики :
Лесно се инсталира, трајни, висока ефикасност, не се потребни никакви дополнувања или измени
Најдобра замена за В hainsaw Carburetor со скршени оригинална опрема.
Погодни За :
За Кинески Пила 4500 5200 5800 Zenoah G3800 G4500 G5200 45cc 52cc 58cc
Големина : Како на сликата прикажани
Пакет се вклучени : 5 компјутери/многу
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликите. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-2mm/инчен мерење на отстапување се должи на рачно мерење, ве молиме проверете ја вашата големина внимателно пред да го купат.
3. Ве молиме проверете ја вашата големина и Дел НЕ. внимателно пред да го купат.

Всичко за продукта

Диаметъра На Продукта:
0cm
Широчина На Елемента:
0cm
Тегло На Продукта:
15g
специални характеристики:
детайли на градински инструменти
Името На Модела:
За 2500 4500 5200 5800 45cc 52cc 58cc
Вид На Материала:
Както е показано на фигура
Тип Елемент:
Карбуратор
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
търговска марка:
KELKONG
Височина На Продукта:
0cm
Пакета Е Включен:
5 бр. / лот
Обувки за обслужващия персонал:
OEM и проба на двамата е в ред
Държава / регион на производство:
Китай
Воспользуйся:
Комплект за възстановяване на съдържание на въглехидрати
Детайли верижни въглехидрати:
Комплект за ремонт на карбуратора
Модел на съдържание на въглехидрати:
WA WT WAT WY
карбуратор кустореза:
WYJ WYK WYL
Карбуратор:
Уолбро