.

Гореща разпродажба 1 бр джентълменско личен електрически тример за нос и уши самобръсначка за коса, брада бакенбарды эпилятор самобръсначка за вежди за мъже

Гореща разпродажба 1 бр джентълменско личен електрически тример за нос и уши самобръсначка за коса, брада бакенбарды эпилятор самобръсначка за вежди за мъже

3.74
BGN 3.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


Опис :
Нов & Висок квалитет.
Професионални лични хлапак, одличен придружник за патување со мала тежина дизајн.
Стилски форма, најдобар избор на подарок за вашиот љубовник или пријатели.
Криви, противалергиски и нерѓосувачки челик сечилото
Ротари сечилото систем за ефикасно средување на нашите обраснати носот и уво коса.
Мазна, моторот овозможува брзо и безболно движење.
Елиминирање на традиционалните треба ножици да се отстрани грозен лицето косата од лице, nostril и уво, поголема безбедност што се предвидени.
Ротари сечилото систем со кружни сечилото акција кои ефикасно се скратува на обраснати косата на вашиот нос или уво ѕид.
Безбедност на конус главата води коса во сечилото и ја штити кожата од директен контакт
Симпатична бела четка да се отстрани отфрлени од коса во вашиот тример
Јасно капа врвот за заштита на сечилото кога не е во употреба.
Парична казна заострените главата ја штити кожата од директно да контакт.
Гума лизгачки ON / OFF прекинувач, лесен за контрола.
Cordless операција.
Влажни/исуши, може да се чистат со симпатична чиста четка
Комфорно и безбедно.
Поддржано од : 1 x 1.5 V AA батерија (НЕ се Вклучени).
Како да го користите :
Се наметнува до отворен копче
Стави тример во ноздрите, и да се направи ротација циклус акција за да се намали носната коса.
Затворање на носот коса тример;
Капак на штит за да се спречи оштетување на надворешната фолија.
Пакетот вклучува :
1 x Нови Носот во Увото Коса Тример Хлапак Clipper Почиста

Всичко за продукта

търговска марка:
Китбакечен
Номер На Модела:
N0276_new N
Атестация На Качеството На Продукта:
3C
Размер:
as picture
Тип Елемент:
Тример За Нос И Уши