.

One Piece Swimsuit 2017 Секси Swimwear Women Бански Бански Vintage Summer Beach Носете Print Еластична Превръзка Монокини Бански

One Piece Swimsuit 2017 Секси Swimwear Women Бански Бански Vintage Summer Beach Носете Print Еластична Превръзка Монокини Бански

10.38
BGN 10.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


Производ Функција Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Полиестер, Spandex
Боја : Црна/Розова
Стил : Секси Лето Плажа
Големина : S, M, L,XL
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Моден Костим за капење
Преглед :
Превозот Адреса
Ние САМО ќе брод објектот на вашиот Paypal Потврди Адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ја купите објект.
Купувачот треба брод на друга адреса (не Paypal потврди адреса) треба да се јавите пред да го купи објектот.
Ние немаме одговорноста за превозот адреса е предвидено погрешно.
Превозот Време / Време За Испорака
Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 5.00 ЧАСОТ (Pacific Time) , во спротивно ние ќе брод на следните работни дена.
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.
Ние ги користиме USPS со Испорака Потврда. Голема цел ќе се испраќаат преку Приоритет пошта (со следење) автоматски, без никакви дополнителни превозот цена.
Подолу е приближното време на испорака за различни земји (само проценува, не гарантира) :
2-9 работни дена за да купувачот во САД
Замена/Размена
Ние прифаќаме размена/замена објект во рок од 30 дена кога клиентите добиваат стока.
Купувачот ќе плати се врати превозот цена, без оглед на било какви причини. Не е исклучок.
Ние ќе процесот на RMA во рамките на 7-14 дена кога ќе примите објект назад. Ние размена/замена точка само ако објектот е во истата состојба како кога ние се испраќаат надвор. Не е исклучок.
Несакани производ се враќа ќе биде предмет на 15% restocking такса и стока мора да биде во неискористени состојба само.
За Повратни Информации
Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Ние ќе остави 5 Бодови НСД повратни информации за вас.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте преку Ebay Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без било communition со .
inkfrog terapeak
ink Frog Analytics
Во Февруари-10-17 во 23 : 50 : 22 PST, продавачот додадени следните информации :
Во Февруари-26-17 во 19 : 35 : 10 PST, продавачот додадени следните информации :

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL
търговска марка:
хиригин
Номер На Модела:
1
Материал:
Памук, Полиестер
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Тип Елемент:
Едно Нещо
Спортен Тип:
ПЛУВАНЕ