.

Нов Дамски Бански Плюс Размера На Бански Костюми Спортен Стил На Окото Бански Плътен Черен Силует Секси Монокини Плажни Дрехи, Бикини Комплект

Нов Дамски Бански Плюс Размера На Бански Костюми Спортен Стил На Окото Бански Плътен Черен Силует Секси Монокини Плажни Дрехи, Бикини Комплект

44.77
BGN 22.00 -51 %

Сума
Налично за поръчка

Повеќе наредби, повеќе попуст!
Нови Жените Костим за капење, Плус Големина костими за капење Спортски Стил Мрежа Костим за Капење Солидна Црна Отсечени Секси Monokinis Beachwear Бикини Сет Карактеристики : Пол : Жените Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјали : Најлон Стил : Лето Стил Висока половината Костим за капење Тежина(приближно) : 200g Квалитет : А+++ Целна Луѓе : Девојки,Жени,Дами Големина : S, M, L ,XL Забелешка : 1. Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме проверете го тоа внимателно. 2. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 3. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, контраст и сл.Ви благодариме за вашето разбирање. Објектот се Вклучени : 1 x Жените Бански

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Комплект Бикини
Материал:
Найлон, Ликра
Вид На Модела:
Обикновен, Шарени, Лоскутный
Пол:
Жени
Вид На Помощта:
тел свободен
С Подплата:
ДА
Талия:
Ниска Талия
търговска марка:
БРЭНДМЕН
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
LX-SW-56
Състояние:
100% чисто нов и високо качество
Стил:
Летен стил бански с висока талия
Тегло(Приблизително):
200гр
Качество:
А+++
целева аудитория:
Момичета, Жени, Дами
Цвят:
Черен
Размер:
S, M, L ,XL
Тип Елемент:
дамски бански