.

Спортни бански костюми за жени петия панталони, бански костюми мек едно парче бански дамски сърф боди push up бански костюм за жени

Спортни бански костюми за жени петия панталони, бански костюми мек едно парче бански дамски сърф боди push up бански костюм за жени

30.90
BGN 27.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


Обука Бански Жените Петтата Панталона костими за Капење Поместена Едно Парче Костим за капење, Дами Surf Bodysuit им Помогнам на Пливачки Костум за Жените Карактеристики : 100% нови и добар квалитет, Тоа е прилично удобно и секси, Модерен и либералната Карактеристика Секси Плажа Бикини костими за капење Облечи Шармантен & стилски Плажа Бикини облечи одговара на повеќето девојки или жени прекрасен подарок за вашиот љубовник или себе си. ПОВРАТНИ информации 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5 Ѕвезда. 2.Ако чувствувате дека не satisifed,ве молиме да не го остави негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас,ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. ПРЕВОЗОТ 1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена за да се подготват својата цел. 2. Бесплатен Превозот. 3.ние ќе го избере најдобриот и брзо shippment за вас,па понекогаш ако изберете кина пост mail можеби и ние ќе ви испратиме со различни превозот начин. 4. Русија cutomer ве молиме, напишете вашето име и презиме. ЦАРИНА Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. ВРАЌАЊЕ & се ПРОМЕНИ Ако не сте задоволни со нашиот производ,можете да се вратите или размена на вашите предмети во рамките 15days од испорачаната ден,но ве молиме, изберете ја големината внимателно ќе покаже големина за секој предмети. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 15 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Всичко за продукта

Размер:
M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Едно Нещо
Спортен Тип:
ПЛУВАНЕ
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Мозайка
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин
Материал:
Найлон, Полиестер
търговска марка:
Айндав
Номер На Модела:
H134
Пол:
Жените дами жени Миси
Използването Места:
Плаж, басейн,сауна,горещи извори
Използването на сезона:
лято пролет есен зима
Приложение:
Ваканция,Ваканция
Размер:
M,L,XL,XXL
Цвят:
Черен, син
Стил:
женски бански
Специалност:
бански костюми
Име:
цели бански костюми
Описание:
бански жена едно парче