.

Многофункционална Зеленчукова Хеликоптер От Неръждаема Стомана Умен Нож Чудесен Инструмент За Рязане На Плодове Кухня Умен Режещия Нож, Ножица

Многофункционална Зеленчукова Хеликоптер От Неръждаема Стомана Умен Нож Чудесен Инструмент За Рязане На Плодове Кухня Умен Режещия Нож, Ножица

26.13
BGN 15.00 -43 %

Сума
Налично за поръчка


Мулти-Цел Нерѓосувачки Челик Зеленчук Хеликоптер Умен Машина Одлично Овошје Алатка За Сечење Кујна Smart Машина Нож Режа
КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Природна Метална Боја + Црна Справи ОПИС : а. Двојна Употреба за Зеленчук и Овошје б. Лесно Conveniet Користат за Кујна Дневна Работа в. Добро Одлуки, Долго Време за да ги Користите Сите фотографии направени од од точната вистински предмети. Малку chromatism е толерантна поради различни пука светлина агли или displayers. Фабриката е различно производство batchs може да има многу малку разлика во боја или слика. Ве молиме во вид преовладува. Ние сме толку среќни да ви се земе вашето драгоцено време во нашата продавница. Се надеваме дека ќе најдете некои работи корисно за вас. Ви Посакувам Среќен Шопинг Патување Тука!

Всичко за продукта

Тип:
Плодови И Зеленчукови Инструменти
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип На Плодови И Зеленчукови Инструменти:
Дробилки Зеленчуци
Материал:
Метални
Вид На Метал:
неръждаема стомана
документ:
CIQ
търговска марка:
СЕМЕЙСТВО ЭВИН
Номер На Модела:
Тип джолан
Материал:
Висококачествена неръждаема стомана
Цвят:
натурален цвят на метала
ситуация:
Зеленчуци и плодове
Име:
Зеленчукова Умен Нож Краставица Умен Нож