.

FairyGlo 7 мл Soak-off гел лак за нокти с UV гел лак Лъки Lacquer Paint Gellak Hybrid лак полупостоянный печат емайл

FairyGlo 7 мл Soak-off гел лак за нокти с UV гел лак Лъки Lacquer Paint Gellak Hybrid лак полупостоянный печат емайл

2.58
BGN 2.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики
* Професионален Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка
* Најдобра за контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на полски
* За како полски, носи како Гел, исклучен во минути
* Тоа нуди широка палета на бои за клиентите да се доживее професионални впие-оф помине уметност во разумна цена
* Долготрајни за најмалку 14 дена, фантастична и супер светол нокти за вас.
* Нема повеќе несовршена површина, вдлабнатини или сече ноктите. Боја отпорни, еластична и сјајна отпорни на секој тест
Спецификации :
Бренд Нови : Fairy Glo
Тип : Впие-оф УВ Гел полски
Нето WT : 7 ml
Ефект : Сјајна боја
Пакет листата :
1pcs Боја Гел/ База на Грб/ Палто Врвот
Купи 40522-90545 Кликнете На Сликата
Ве молиме Имајте во предвид : Fairy Glo Помине Гелови се дизајнирани да се користи во слоеви. Ова ви овозможува да користите повеќе помине гелови заедно, како и специјални ефекти ноктите гелови за да се постигне саканата боја и да заврши. Исто така, повеќе палта може да се бара особено за посветли бои за да се постигне саканата боја и да заврши Чекор 1 .Чисти Нокти, тогаш скрати ноктите површина како нормален нокти процес. Чекор 2 .Целосно се тресат до полска, тоа може да се направи полски боја биде избалансиран.(Важно) Чекор 3 .Се применуваат База на грб прво, што може да се направи полски трае подолго, лек со УВ ламба или LED светилка.(Неопходно) Чекор 4. Се применуваат полски директно, лек со УВ ламба за 2-3 минути или лек со LED светилка за 60 секунди; кога ќе се исуши, ќе се применуваат 2 слој и се излечи со УВ ламба или LED светилка повторно. Чекор 5. Капут со отстранува горниот слој, што може да се направи боја повеќе светол, а потоа и потполно да се излечи со УВ ламба или LED светилка повторно.
Чекор 6. Отстрани вулгарен површината со памук натопени со чистење.
Ние ја прифати кредитна картичка Web Money WM TT Western Union Qiwi паричник, и така натаму. Купувачот треба да се одговорни за било кој данок или должност кои се задолжени од нивните локалната самоуправа, доколку постојат било какви трошоци.
Оваа ставка вклучува огледало, па ние ќе пак многу добро, со висок квалитет на Shockproof Меур Торба, ве молиме да не грижете се!
Ве молиме отворете парцела, непосредно пред потпишувањето за тоа кога примате од вашиот mailman!
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Превозот од тие начини, дополнителни превозот цена ќе биде задолжен
Сите меѓународни пратки мора да одат преку царинење постапка,
тоа може да влијае на времето за испорака на вашиот објект, увозните даноци, ддв не се вклучени во точка цена или превозот цена.овие трошоци се на купувачи одговорност! Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена.
Ако сакате да ја врати пратката, ве молиме едноставно да го вратите за нас во рок од 30 Дена во оригиналната состојба.
Купувачот треба да се плати за врати товар. Тогаш ние може да издаде целосна наплата за вас, откако се врати точка пристигна во нашиот магацин

Всичко за продукта

търговска марка:
Фейригло
НЕТНО ТЕГЛО:
7 мл
Тип:
UV-гел
Номер На Модела:
Комплект Гел-Лакове FairyGlo
Брой:
1бр
Съставка:
Смола
Тип Елемент:
Гел За Нокти
Излеченный:
UV лампа или led лампа
Дълъг Период:
3 седмици или по-висока
Модел№.:
FG-7ML-S-ANY1
Ефект:
Брилянтен, Френски, Гланц, Перла, Блясък
Цвят:
79 От Цветове За Избор
is_customized:
Yes
Тип Елемент:
Комплект Гел-Лак За Нокти, Комплект За Дизайн На Ноктите
feature1:
вернис полупостоянный
feature2:
Настроение За Гел За Нокти, Гел Лак