.

1000 бр./лот 103P 50V 0.01 UF 10000P керамичен кондензатор капацитет на диск керамични кондензатори 1000

1000 бр./лот 103P 50V 0.01 UF 10000P керамичен кондензатор капацитет на диск керамични кондензатори 1000

BGN 7.55

Сума
Налично за поръчка

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или . Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Всичко за продукта

Работна Температура:
JJ
Номер На Модела:
S
is_customized:
Yes
Номинално Напрежение:
G
Вид На Опаковката:
градския дупка
Приложение:
Общото Определяне
Цвят:
Червен
Структура:
Неподвижен Кондензатор
капацитет:
D
Тип:
Керамичен Кондензатор
търговска марка:
SFD-IR
Състояние:
НОВО
Доставка:
Безплатно
Време на изпълнение на поръчката за нови продукти:
24 часа в денонощието
ROHS:
ДА