.

20 бр/лот 3kv 56PF керамичен кондензатор 3KV560 56P високоволтови керамични кондензатори 3000V56PF 560 капацитет

20 бр/лот 3kv 56PF керамичен кондензатор 3KV560 56P високоволтови керамични кондензатори 3000V56PF 560 капацитет

BGN 1.52

Сума
Налично за поръчка


Повеќе Вредност Може Да Кликнете Подолу :
50 V 50 V 50 V 1 KV 2 KV 3 KV 10 KV
Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или . Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Всичко за продукта

Работна Температура:
JJ
Цвят:
Червен
Тип:
Керамичен Кондензатор
is_customized:
Yes
Вид На Опаковката:
градския дупка
Приложение:
Общото Определяне
търговска марка:
SFD-IR
Структура:
Неподвижен Кондензатор
Номер На Модела:
S
Номинално Напрежение:
G
Състояние:
НОВО
Доставка:
Безплатно
Време на изпълнение на поръчката за нови продукти:
24 часа в денонощието
ROHS:
ДА