.

Пролет и есен нова мода тънък директен мъжете ежедневни панталони човек джоба на панталоните плюс размер 28-38 Безплатна доставка 28-38

Пролет и есен нова мода тънък директен мъжете ежедневни панталони човек джоба на панталоните плюс размер 28-38 Безплатна доставка 28-38

47.84
BGN 25.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка

Забелешка : Азија големина обично е 1~2 големина помала од Европа/НИ големина,
ви препорачуваме да изберете 1~2 поголема големина од вообичаеното.
можете да проверите подолу големината на табелата за да го изберат правото големина за вас.
Ве молиме прочитајте ја големината на табелата, тоа е за Азија големина.
Прирачник за мерење , 2~3 cm податоци грешка е дозволено
Ве молиме имајте во предвид : вашите панталони не содржи појас, појас на сликата е донесена со колокација, ви благодариме!

Всичко за продукта

Размер:
30, 31, 32, 34, 36, 38, 42
Тип Елемент:
Пълна Дължина
Пол:
Мъже
Тип На Затваряне:
Ширинка С Цип
Тип Тъкани:
Кепър
Дебелина на:
Средно тегло
Украса:
Джобове
Стил:
Ежедневни обувки
Стил Панталони:
Хетеро
Вид На Талията:
Среден
Предни Стил:
Апартамент
Материал:
Памук
Дължина:
Full Length
Вид На Монтаж:
Редовен