.

Военни Панталони Мъжете Тактически Пролетен Стил 2017 Нов Пристигане Мулти-Чифт Панталони-Карго Ежедневни Мъжки Пътеки Памук Дълги Панталони 1054

Военни Панталони Мъжете Тактически Пролетен Стил 2017 Нов Пристигане Мулти-Чифт Панталони-Карго Ежедневни Мъжки Пътеки Памук Дълги Панталони 1054

84.26
BGN 55.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка


>>ЗА НАС LUYZJZEN е нов моден бренд на . Наша цел е да стане еден од најпознатите луксузни брендови. Ние ќе се фокусираме на мажите стилски и квалитетот облека, посветена да обезбеди на клиентите со најдобра услуга.
>>ПРАТКАТА Сите парцели ќе бидат испратени надвор преку кина пост воздух пошта или e-пакет на услуги во рок од 5 дена. Обично тоа трае 10-20 дена за доставување. Исто така, можете да плаќате дополнителни превозот товар за EMS/DHL/ТНТ услуга. Било какви прашања или проблеми за време на превозот период ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се потрудиме да го реши.
>>СОВЕТИ ·трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака. За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. ·Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) ·Што можам да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. ·Постои ли царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па може да се остави
порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Всичко за продукта

Размер:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40
търговска марка:
LUYZJZEN
Стил:
Ежедневни обувки
Вид На Монтаж:
Свободен
Материал:
Памук
Вид На Талията:
Среден
Дължина:
Full Length
Стил Панталони:
Панталони-Cargo
Дебелина на:
Средно тегло
Предни Стил:
Апартамент
Тип Тъкани:
Сукно
Тип На Затваряне:
Ширинка С Цип
Номер На Модела:
103380
Украса:
Джобове
Размерът на талията(в см):
29.92-40.94
Тип Елемент:
Пълна Дължина
Пол:
Мъже