.

Menow Black Eyeliner Pencil with Sharpener Crayon Pen Stick Waterproof Eye liner четки Professional Beauty Makeup Cosmetic P14004

Menow Black Eyeliner Pencil with Sharpener Crayon Pen Stick Waterproof Eye liner четки Professional Beauty Makeup Cosmetic P14004

3.18
BGN 2.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


Потребни СОСТОЈКИ :
CERA ALBA, OCTYL PALMITATE, ISOPROPYL MYRISTATE, БИС-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, CERE-ГРЕВ, КАКАО ПУТЕР, СИЛИЦИУМ DIMETHYL SILYLATE,
POLYBUTENE, МИКА,КРЕА CARNAUBA, TALC, МЕТИЛ-PARABEN,
PROPYLPARABEN, BHT, BHA. МОЖЕ ДА СОДРЖИ :
[±CI77491/ CI77492/CI77499/CI77891/CI77510/CI77742]
ЗА FHIPMENT
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Сликите прикажани се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
1)Превозот време за Русија ќе биде за 20-40days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
2)Превозот време за Бразил ќе биде 30-90days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас во 24 часа. Нашата цел е 100% задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Козметика и други производи има течен крем или други хемиски супстанции може само да испораката од страна на одредени превозникот и може да се разликува со она што го одбереш.
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации и да се отвори спорот.Ние сигурно ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
2.Ако имате било какви проблеми контактирајте со нас, прво, ни остави nagative повратни информации или отворете спорот не може да го реши проблемот. Ние сме насочени да се обезбеди најдобрите производи и најдобра услуга. Па, ве молиме обратете се до нас и ќе добиете задоволство резултат!
3. Ние инсистираат на тоа дека клиентот е бог. Затоа ве молам не грижете се за пари и вашиот парцела, ние сме сигурни продавачот.
4. Сите ПЕТ-ЅВЕЗДА е нашата чест, ве молиме да ви помогне да бидете заедно.
ЗА ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам.

Всичко за продукта

Тип:
Молив за очи
Брой:
1
Полза:
Издръжливи, от друга страна, естествен,лесен за носене
НЕТНО ТЕГЛО:
4G
Размер:
Full Size
търговска марка:
М. Н менов
Текстът на:
Молив
GZZZ:
YGZWBZ
Водоустойчив / Водоустойчив:
ДА
Съставка:
сигурен
документ:
GZZZ
Номер На Модела:
P14004
Държава / регион на производство:
Китай