.

На едро обичай масонски значка 1 GRAND ESTHER Lapel Пин

На едро обичай масонски значка 1 GRAND ESTHER Lapel Пин

BGN 128.00

Сума
Налично за поръчка


Објект : ГРАН ESTHER Шарм
Материјал : Цинк легура
Големина на : 1"
Монтажа : Пеперутка спојки за поддршка
Почитувани Клиенти :
Не парк објекти за големите трговија на големо, кога било цел стави, ние ќе започне производство. Ве молиме љубезно се прошири 10 дена повеќе за обработка на време кога ќе сакаат да се стави ред, ве молиме љубезно, истакна однапред, благодарам многу
P. S. Обичај lapel pin достапни на, ве молиме слободно да ми испрати порака кога имате било прилагодено дизајни сакаат да нарачате, не MOQ, тоа е во ред кога вие само треба да се обичај дури и 1 PCS!!!!!

Всичко за продукта

Тема:
Спорт
Материал:
Метални
Стил:
Народно Творчество
търговска марка:
СИНСУНЬЧЭН
Регионална Функция:
Европа