.

10X увеличительная лупа ултра-прозрачен бинокъл Опера риболовни очила със зелена обвивка 10 * 34 футболен бинокъл лупа с кутия

10X увеличительная лупа ултра-прозрачен бинокъл Опера риболовни очила със зелена обвивка 10 * 34 футболен бинокъл лупа с кутия

63.98
BGN 58.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


10 X Зголемена Loupe Ултра-јасно Бинокуларна Опера Риболов Очила Со Зелена
Филм 10*34 Фудбал Двоглед Со Пакет Топла Продажба
Објектот специфики : Број на Модел : BJ-1032 Зголемување : 10x Цел Дијаметар : 34mm Боја : Црна iopter : 58-74mm(Прилагодливи interpupillary далечина) Излез ученик, на далечина : За 0.8 M Вклучува ПВЦ кожа случај и еден пар на синтетички каучук око заштитна капи Нето Тежина : 66g
Испорака :
Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување :
Ние ви нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Најважно!!!
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Наддаване:
10X
търговска марка:
БИДЖИЯ
Размер:
Adult
Номер На Модела:
BJ-1032
Стил:
Стил На Носене
Материал:
Метални
Източник На Светлина:
Няма
Със Светлината Или Не:
No