.

Чисто нов 60x ръчен мини Джобен микроскоп, лупа бижутер лупа с led осветление със скоба Коледен подарък

Чисто нов 60x ръчен мини Джобен микроскоп, лупа бижутер лупа с led осветление със скоба Коледен подарък

BGN 6.86

Сума
Налично за поръчка


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Зголемувачот за мобилен телефон
3. Материјал : ABS+Метал
4. Големина : 27.5x20.5x1.8cm
5. Боја : Сребрена
6. Напојување : 3 x LR1130 батерии (вклучени)
7. Компактен дизајн обезбедува 60 X зголемување
8. Валута Откривање Микроскоп зголемена Моќ е 60 X
9. Со faux кожа торбичка, може да се заштити од нула, осипување
10. Џеб големина е погодност за носење, можете да го користите во насекаде и во секое време
11. Осветлен со LED . Светла LED светло на лупа обезбедува доволно светлина на било слабо услови
Се користи за да се :
Индустрија, Коло и печатење, Медицина, Хортикултура,
Монета и печат, Географија, Образование, Дом и канцеларија
Пакет се вклучени :
1pc * Зголемувачот за мобилен телефон

Всичко за продукта

търговска марка:
Инпеланью
Материал:
Стъкло
Със Светлината Или Не:
ДА
Стил:
Стоящ Стил
Номер На Модела:
PJ1000
Размер:
3.7cm *3.5cm *1.5cm
Тип:
Лупа за мобилен телефон
Материал:
ABS+метал
Се захранва от:
3 x LR1130
Да:
60x
Цвят:
Сребро