.

Auto заден багажник багажника на колата на газ осанка пружинен лифт силна амортисьор за RENAULT 19 I B/C53B C53C S53 E6J хетчбек 1988-1992 505 мм

Auto заден багажник багажника на колата на газ осанка пружинен лифт силна амортисьор за RENAULT 19 I B/C53B C53C S53 E6J хетчбек 1988-1992 505 мм

BGN 55.33

Сума
Налично за поръчка

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме 2 ПАРЧИЊА Авто Задните Багажникот Багажникот на Автомобилот Гасни Амортизери Пролет Лифт Поддршка на Амортизерите За РЕНО 19 I Б/C53 B C53 C E6 J C1 G 1988-1992 W/O Спојлер Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Должина [mm] : 505 Локација : Задна Врата Багажникот Багажникот Право & Лево
Апликации : АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за РЕНО 19 I (B/C53_) Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53 B) F3 N 741 1721 54 73 Hatchback 1988/09 - 1992/04 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53 C) F3 N 743 1721 66 90 Hatchback 1988/09 - 1992/04 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, Б/C53 J) F8 Q 742 1870 година, 47 64 Hatchback 1988/09 - 1992/04 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53 P) C2 J 772 1397 43 58 Hatchback 1989/01 - 1989/12 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.4 E6 J 701 1390 59 80 Hatchback 1988/01 - 1992/12 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.2 C1 G 730 1237 40 54 Hatchback 1988/01 - 1992/12 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.4 E7 J 700 1390 55 75 Hatchback 1990/09 - 1992/04 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.9 DT F8 Q 610 1870 година, 68 92 Hatchback 1990/09 - 1992/04 за РЕНО 19 I (B/C53_) 1.7 F2 N 720 1721 68 92 Hatchback 1988/09 - 1992/04 за РЕНО 19 јас Кутија (S53_) 1.2 C1 G 730 1237 40 54 Кутија 1988/01 - 1992/12 за РЕНО 19 јас Кутија (S53_) 1.4 E6 J 700 1390 59 80 Кутија 1988/01 - 1992/12 за РЕНО 19 јас Кутија (S53_) 1.9 D F8 Q 742 1870 година, 48 65 Кутија 1988/01 - 1992/12
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
4.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Всичко за продукта

Широчина На Елемента:
18 mm
Дължина На Продукта:
505 mm
Производствен Номер Детайли:
GSRT0506-A
Държава / регион на производство:
CN
За Марки Автомобили / Модели:
Рено
търговска марка:
XIANGSHANG
Настаняване на превозното средство:
Заден багажник багажника
Друг Номер:
Подкрепа за вдигане на Демфера пролетта на газ за RENAULT 19 I B / C53B C53C E6J C1G
Тегло На Продукта:
0.5 kg
специални характеристики:
NA
Височина На Продукта:
8 mm
Вид На Материала:
метал+пластмаса
Преносимото Номер Детайли:
Газова пружинен амортисьор удари
Тип Елемент:
Reliance Пружинен Вдигане На Газови Подпори