.

12,7 мм 1/2 Двухстенная 3: 1 залепваща лигавицата на свиване на тръба с дължина 4 метра

12,7 мм 1/2 Двухстенная 3: 1 залепваща лигавицата на свиване на тръба с дължина 4 метра

BGN 2.74

Сума
Налично за поръчка

dual-ѕидот, лепило наредени, водоотпорен, изолација, мека, стабилни перформанси, ниска температура намалување, намалување на брзо, итн. се користи за Примена/Авто Електрична Жица Кабел Подигнат Wraping. Боја : Црна Должина : 4 метри и 1.22 m dual-ѕидот, лепило наредени, водоотпорен, изолација, мека, стабилни перформанси, ниска температура намалување, намалување на брзо, итн.
се користи за Примена/Авто Електрична Жица Кабел Подигнат Wraping.
Боја : Црна
Должина : 4 метри и 1.22 m
Номинална напон : 600 V
Почетокот намалување на температурата : 80 целзиусови степени, Целосно намалување на температурата : 120 целзиусови степени
Намалување на односот : 3 : 1
Греење алатка : топол воздух пиштол.
Пакет содржина : 1 x Топлина се Смалуваат Цевка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Всичко за продукта

Тип:
Свиване
Номер На Модела:
IPV3
Материал:
Силикон