.

100 бр./лот 65 мм MS-65 90 мм MS-90 130 мм МС-130 Balck PVC плосък standalone, маркировъчна линия кабел маркерная Лента

100 бр./лот 65 мм MS-65 90 мм MS-90 130 мм МС-130 Balck PVC плосък standalone, маркировъчна линия кабел маркерная Лента

31.20
BGN 31.00 -1 %

Сума
Налично за поръчка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 100pcs/Многу 65mm MS-65 90mm MS-90 130mm MS-130 Balck ПВЦ Рамен Означување на Линија Кабел Маркер Лента
Пакет Содржина : 100pcs Кабел Маркер Ленти Точка Бр. Должина
(mm) Ширина
(mm) Пакување MS-65 65 9 100 MS-90 90 9 100 MS-130 130 9 50

Всичко за продукта

Тип:
подвижна
Номер На Модела:
МС-65, МС-90,МС-130
Материал:
Найлон
is_customized:
Yes