.

Royal Blue Plastic Rectangle Hold 100 Microslide Slide Microscope Box

Royal Blue Plastic Rectangle Hold 100 Microslide Slide Microscope Box

7.78
BGN 7.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Име На Производ : 100 Слајд Микроскоп Кутија;Материјал : Пластика
Капацитет : 100 Слајдови;Главна Боја : Кралска Сина
Вкупна Големина : 20 x 16 X 3cm/ 7.9" x 6.3" x 1.2"(L*W*H)
Нето Тежина : 202g
Пакет Содржина : 1 x 100 Слајд Микроскоп Кутија Совршен за складирање или транспорт.
Исто така достапно со плута обвивка.
Секој слот се нумерирани да одговараат на слајд пописен лист на внатрешната капак на гласачка кутија.
Лиен, цврсти кутии безбедно задржете слајдови во линискиот слотови.
Имајте кутии безбедно на benchtop за време на употреба или магацинот кутии безбедно на врвот на едни со други за долгорочно складирање.
Големина : 20 x 16 X 3cm/ 7.9"x 6.3"x 1.2""(L*W*H)
Боја : Кралска Сина
Топло Информации
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме стил е ист како што е прикажано во слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Плаќање
1. Најдобар начин е директно онлајн плаќање.
2. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Се врати и гаранција
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите и дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Повратни информации
1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. ви благодариме за вашето разбирање.

Всичко за продукта