.

5 бр 304 неръждаема стомана скоба за седло кабелна скоба за колан

5 бр 304 неръждаема стомана скоба за седло кабелна скоба за колан

3.15
BGN 3.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Направени од 304 од не ' рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.
Работи со 3/25" жица или кабел. Главно се користи во бродови и садови.
Лесен за употреба, на опрема.
Име На Производ : Челичното Јаже Клип;
Стандардна Големина : 3мм / 3/25";
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Боја : Сребро Тон;
Тема Кол.
: 4mm / 0.16";
Тема Должина : 12mm / 0.47"
Седло Големина : 20 x 10 x 10мм / 079" x 0.4" x 0.4" (W*T*H);
Топ Внатре Висина : 18mm / 0.7"
Топ Нозе Centerline Проред : 9mm / 0.35";
Вкупна Должина : 20mm / 0.79"
Нето Тежина : 51g;
Пакет Содржина : 5 x Челичното Јаже Клип
Топло Информации
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме стил е ист како што е прикажано во слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Плаќање
1. Најдобар начин е директно онлајн плаќање.
2. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Се врати и гаранција
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите и дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Повратни информации
1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. ви благодариме за вашето разбирање.

Всичко за продукта