.

4мм х 200мм самоблокирующиеся найлонови кабелни връзки тежки промишлени телена на основата на мълния Червен 1000шт

4мм х 200мм самоблокирующиеся найлонови кабелни връзки тежки промишлени телена на основата на мълния Червен 1000шт

BGN 48.00

Сума
Налично за поръчка

Земја на Производство : КИНА; Материјали : Најлон Нето Тежина : 620g; Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Кабел Вратоврска Главната Боја : Црвена Димензии(Прибл.) : 4mm X 200mm/0.16"X 5.91"(W*L) Работна Температура : -40 C ~ +80 C Опис :
100pcs најлон кабли да ги чувате вашите предмети задолжителни и организирани. Со авто-заклучување заби, лесен за употреба.
Отпорни на киселина, отпорност; добра изолација и издржливи.
Употреба :
Вас излизгајте го посочи крајот во дупка и се повлече на неа се тесни.
Ако сакате да го изгубат тоа, само го користите вашиот прст ноктите да притиснете надолу на парче пластика во дупка и се повлече дресот надвор во исто време.
Користи широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка,итн.
Користи широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка,итн.
Исто така се користи за одредување на цевки на механички машина или други работи.
Забелешка : не се отворени додека не се подготвени за употреба.

Всичко за продукта

is_customized:
Yes
Материал:
Найлон
Тип:
Самостоятелно Блокиране На Замъка
Номер На Модела:
4мм 200мм