.

Таен ключ Black Out Pore Minimizing 100g Пакет Black Face Mask Head Acne Maske въглища бели Masker Beauty Blackhead Removal

Таен ключ Black Out Pore Minimizing 100g Пакет Black Face Mask Head Acne Maske въглища бели Masker Beauty Blackhead Removal

29.84
BGN 26.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка

ТАЕН КЛУЧ Црна Надвор Пора Минимизирање на Пакет 100g Кореја козметика на лицето маска
Функција
На крајот на порите чистење во рок од 10 минути !
Тоа помага за нега на кожа прочистувачките корист! Моќен затнат порите !
За чистење на порите, да се спречи прекумерна на себум и затегнување олабави порите.
Ефект на прочистување на кожата . Тоа помага за нега на кожа прочистувачките корист. Моќен затнат порите.
5 бесплатни и опасни состојки. Тоа може да се користи на чувствителна кожа.
Содржина
Црн Јаглен, Црн Шеќер, Црн Лук, Црн Грав, Црн Сусам.
Бела глина (kaolin), екстракт од Ориз.
Препорачани за вас!
Кој загриженост за да има затнат порите за црна главата и бела глава.
Кој загриженост за затегнување олабави порите.
Постојат многу Себум. Така шминка е лесно избришани.
Кој крцкањето црна главата и на себум веднаш.
Јачина
100g
Како да се користи
1. Се применува за да се соочи со избегнување на очите и устата област.
2. Со текот на времето, лицето е повлечен.
3. Оставете за пет до десет минути. И потоа исплакнете throughly со топла вода.
*Акни и мал дел може да се користи.
*Т-зона : крцкањето црна главата и на себум често.
*Целото лице : затегнување олабави порите и чистење на порите.

Всичко за продукта

търговска марка:
ЗАНАБИЛИ
Пол:
Унисекс
Воспользуйся:
Цялото Лице Изцяло
Текстът на:
мръсотия
Тип:
Моющаяся Маска
Характеристика:
Лечение на акне, хидратиране, контрол на маслото
НЕТНО ТЕГЛО:
100 гр
Номер На Модела:
Пакет За Свеждане До Минимум На Още Затъмняване
Съставка:
Пакет За Свеждане До Минимум На Още Затъмняване
Тип Елемент:
Лечение И Маска
Секретен Ключ:
Секретен Ключ
Модел:
Пакет За Свеждане До Минимум На Още Затъмняване
Вид На Кожата:
Всички Видове Кожа